Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : :

Nalewka uspokajająca z Ksylosmą
powiększ...

Nalewka uspokajająca z Ksylosmą

(10 głosów)

 
Cena: 10.25 zł
Kod: Nal-xyl 100 ml

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Nalewka uspokajająca z Ksylosmą Nalewka zawiera wyciągi z liści Xylosma longifolium, która jest znanym i skutecznym środkiem od stuleci powszechnie stosowanym w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej w Indiach i na całym świecie.
Wyciąg ziołowy z Ksylosmy ma działanie łagodnie uspokajające i rozkurczowe. Pomaga w likwidacji stresu i stanów napięcia nerwowego oraz ułatwia zasypianie (zwalcza bezsenność na tle nerwowym). Dodatkowo ma działanie przeciwbakteryjne.
Nalewka zawiera około 20 % wyciągów ziołowych.
Zalecane stosowanie:
Dla dorosłych: Stosować przeciętnie 1-2 łyżeczki na czczo przed snem (do produktu załączamy szczegółową instrukcję stosowania). Nie stosować u dzieci poniżej 15 lat.
CENA DOTYCZY 100 ML NALEWKI.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.