Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Mydło ekologiczne
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Drzewa i krzewy liściaste :

Judaszowiec chiński
powiększ...

Judaszowiec chiński

(19 głosów)

 
Cena: 28.45 zł
Cena: 18.65 zł
Oszczędzasz: 9.80 zł (35%)
Kod: judC

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Judaszowiec chiński (Cercis sinensis "Avondale") PROMOCJA! Bardzo rzadko spotykane drzewo ozdobne. Niewysokie, gęste drzewko (dorasta do 2,5 m wysokości), ozdobne z sezonowych, sercowatych, ciemnozielonych liści, przebarwiających się jesienią na żółty kolor. To najbardziej obficie kwitnące drzewo ozdobne: od kwietnia do czerwca okrywa się gęstą masą motylkowatych kwiatów, karmazynowo-purpurowych o średnicy 1,5-2 cm, które wyrastają z prawie wszystkich części rośliny- nawet ze starszych gałęzi i z kory pnia (jest to zupełnie wyjątkowe zjawisko!).
Wymaga stanowisk słonecznych, zacisznych i osłoniętych od wiatru. Dobrze rośnie w każdej glebie (z wyjątkiem podmokłej), udaje się nawet w glebie bardzo suchej, bo korzeni się głęboko. Odporny na mróz w Polsce zachodniej, w Polsce środkowej wymaga częściowego okrycia na zimę (obsypania podstawy pnia kopcem z ziemi lub kompostu i okrycia dolnych części pnia i korony warstwą słomy lub włókniny), na wschodzie może być uprawiane jako roślina doniczkowa, zimująca w pomieszczeniu. Wzrost szybki.
WYSYŁAMY 3,5-LETNIE ROŚLINY WYSOKOŚCI 65-75 CM, UKORZENIONE W POJEMNIKACH.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.