Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

.

przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe :

[poprzednia]  [1-50]  [51-100]  [101-150]  [151-200]  [201-221]   [pokaż wszystko]

Słoneczniczek marmurkowy
więcej informacji...
Słoneczniczek marmurkowy
 
Cena: 15.80 zł
Cena: 12.80 zł
Oszczędzasz: 3.00 zł (19%)
Słoneczniczek marmurkowy (Heliopsis heliathoides "Loraine Sunshine") NOWOŚĆ! Krzaczasta bylina o niezwykłym ubarwieniu liści. Ta odmiana pojawiła się dopiero niedawno. Dorasta do 70 cm wysokości, tworzy kępy. Ma liście jasno-srebrzysto-zielonkawe z ciemnozielonym, kontrastowym unerwieniem. Kwitnie bardzo długo (od połowy lata do października) złocisto-żółtymi kwiatami o średnicy do 7 cm, które dają piękny kontrast z jasnymi liśćmi.

Tęgosz "Sunset"
więcej informacji...
Tęgosz "Sunset"
 
Cena: 49.85 zł
Cena: 43.59 zł
Oszczędzasz: 6.26 zł (13%)
Tęgosz "Sunset" (Phormium tenax "Sunset") NOWOŚĆ! Bardzo dekoracyjna okazała zimozielona roślina z Nowej Zelandii. Tworzy gęste pęki wzniesionych, łukowato wygiętych liści w pasy zielono-białokremowo-różowe. Dorasta do 2 m wys. W lecie zakwita wysokimi kłosowatymi czerwono-żółtymi kwiatostanami. Tęgosz może być warunkowo (pod okryciem) uprawiany w gruncie w najcieplejszych regionach Polski.

Tęgosz purpurowy
więcej informacji...
Tęgosz purpurowy
 
Cena: 36.50 zł
Cena: 29.94 zł
Oszczędzasz: 6.56 zł (18%)
Tęgosz purpurowy (Phormium tenax "Atropurpurea") NOWOŚĆ! Bardzo dekoracyjna zimozielona roślina z Nowej Zelandii. Tworzy gęste pęki łukowato wygiętych liści w kolorze miedzianej czerwieni. Dorasta nawet do 2 m wys. W lecie zakwita wysokimi kłosowatymi czerwono-żółtymi kwiatostanami.

Trzykrotka "Truskawkowe Oczko"
więcej informacji...
Trzykrotka "Truskawkowe Oczko"
 
Cena: 17.25 zł
Cena: 14.59 zł
Oszczędzasz: 2.66 zł (16%)
Trzykrotka "Truskawkowe Oczko" (Tradescantia "Strawberry Eyes") NOWOŚĆ! Wyjątkowa bylina o niezwykłych kwiatach. Tworzy zwarte kępy dość szerokich, długich,jasnozielonych, sezonowych liści do 50-70 cm wysokości. Ponad liście wyrastają grona kwiatów w niezwykłym, truskawkowo-różowym kolorze z ciemniejszymi, puszystymi pręcikami, które rozwijają się od maja aż do pierwszych przymrozków.

Trzykrotka złocista
więcej informacji...
Trzykrotka złocista
 
Cena: 14.75 zł
Cena: 11.56 zł
Oszczędzasz: 3.19 zł (22%)
Trzykrotka złocista (Tradescantia "Sunshine Charm") NOWOŚĆ! Wyjątkowa bylina o niezwykłym wyglądzie. Tworzy zwarte kępy dość szerokich, długich, złotych liści do 50-70 cm wysokości. Ponad złociste pióropusze wyrastają grona drobnych kwiatów w różowo fioletowym kolorze, które rozwijają się od maja aż do pierwszych przymrozków.

Trzykrotka złota, pstra i fioletowa
więcej informacji...
Trzykrotka złota, pstra i fioletowa
 
Cena: 8.65 zł
Trzykrotka złota, pstra i fioletowa (Tradescantia "Gold", fluminensis "Albovittata", zebrina) NOWOŚĆ! Trzy najpiękniejsze trzykrotki w jednym pojemniku! Piękne byliny kępiaste, ozdobne z liści i kwiatów, do uprawy w pojemnikach. Mają wydłużone wąskie liście koloru jasnożółtego, biało-paskowanego i fioletowego w srebrne pasy, tworzą gęste kępy zwisających pędów do 70 cm długości.

Tuberoza wonna (3 rośliny)
więcej informacji...
Tuberoza wonna (3 rośliny)
 
Cena: 25.63 zł
Cena: 19.45 zł
Oszczędzasz: 6.18 zł (25%)
Tuberoza wonna (3 rośliny) (Polianthes tuberosa "Pearl") NOWOŚĆ! Kwitnąca cebulowa roślina ozdobna z wyjątkowo pięknie pachnących kwiatów, pochodzi z Meksyku, dorasta do 65 cm wysokości, tworzy rozety, ciemnozielonych, wąskich liści. W okresie od końca czerwca do września zakwita gęstymi kwiatostanami lejkowatych, upajająco pięknie i mocno pachnących kwiatów w kremowo-perłowym kolorze.

Tulipan błękitny (cebula)
więcej informacji...
Tulipan błękitny (cebula)
 
Cena: 2.30 zł
Cena: 1.78 zł
Oszczędzasz: 0.52 zł (23%)
Tulipan błękitny (cebula) (Tulipa "Blue Lagoon") NOWOŚĆ! Wyjątkowa odmiana tulipana o intensywnie błękitnych kwiatach z aksamitnym połyskiem! Dorasta do 40 cm wysokości. Tworzy wzniesione, proste łodygi z lancetowatymi, jasnozielonymi liśćmi. Zakwita w kwietniu i maju.

Tulipan czarny (cebula)
więcej informacji...
Tulipan czarny (cebula)
 
Cena: 2.34 zł
Cena: 1.69 zł
Oszczędzasz: 0.65 zł (28%)
Tulipan czarny (cebula) (Tulipa "Cafe Noir") NOWOŚĆ! Wyjątkowa odmiana tulipana o najbardziej czarnych kwiatach z aksamitnym połyskiem! Dorasta do 40 cm wysokości. Tworzy wzniesione, proste łodygi z lancetowatymi, jasnozielonymi liśćmi. Zakwita w kwietniu i maju. Najlepiej wygląda w połączeniu z kwiatami o kontrastowych barwach np. białymi, czerwonymi lub żółtymi.

Tulipan-kurkuma (cebula)
więcej informacji...
Tulipan-kurkuma (cebula)
 
Cena: 3.32 zł
Cena: 2.98 zł
Oszczędzasz: 0.34 zł (11%)
Tulipan-kurkuma (cebula) (Tulipa "Purple Tower") NOWOŚĆ! Wyjątkowa odmiana tulipana o niezwykłych, "piętrowych" kwiatach, podobnych do kwiatów kurkumy! Dorasta do 40 cm wysokości. Tworzy wzniesione, proste łodygi z lancetowatymi, jasnozielonymi liśćmi. Zakwita w kwietniu i maju, kwiatami złożonymi z kilku "pięter" płatków o barwie od zielonkawej na dole przez białą i karminową na górze. Brzegi płatków są ozdobnie, nitkowato postrzępione. Najlepiej wygląda w eksponowanych, jednorodnych nasadzeniach.

Ułudka biała
więcej informacji...
Ułudka biała
 
Cena: 6.25 zł
Cena: 4.45 zł
Oszczędzasz: 1.80 zł (29%)
Ułudka biała(Omphalodes linifolia) NOWOŚĆ!!! Rzadziej spotykany gatunek płożącej byliny ozdobnej z liści i kwiatów, pochodzi z zachodnich Alp i Pirenejów, dorasta do 15 cm wysokości, tworzy zwarte kępy. Ma rozgałęzione łodygi z niebieskozielonymi, sezonowymi liśćmi, do 10 cm długości. Od maja do lipca bardzo obficie zakwita wiechami czysto-białych pachnących kwiatków, podobnych do niezapominajek. Nadaje się do zakrywania powierzchni pod wyższymi bylinami lub krzewami oraz do uprawy w pojemnikach (także wiszących).

Wiązówka palmowa
więcej informacji...
Wiązówka palmowa
 
Cena: 4.45 zł
Wiązówka palmowa(Filipendula palmata "Rubra") Okazała bylina ozdobna z kwiatów i liści, pochodzi z Dalekiego Wschodu, dorasta do 1,2 m wysokości. Ma niezwykłe sezonowe liście: dłoniaste i klapowane, podobne do liści niektórych palm. W lecie zakwita gronami ciemnoróżowych, "puszystych" kwiatów na wysokich łodygach. Szybko rozrasta się i tworzy kępy.

Wiesiołek wielkokwiatowy
więcej informacji...
Wiesiołek wielkokwiatowy
 
Cena: 7.45 zł
Cena: 6.42 zł
Oszczędzasz: 1.03 zł (14%)
Wiesiołek wielkokwiatowy (Oenothera macrocarpa) Bylina ozdobna, dorastająca do 20 cm wysokości, tworzy gęste kępy. Ma lancetowate, sezonowe, szaro-zielone liście, długości do 7 cm i czerwonawe, płożące łodygi. Kwitnie od czerwca do września, bardzo dużymi, złocistożółtymi kwiatami (do 12 cm średnicy!) z długimi żółtymi pylnikami.

Wilczomlecz anty-kret 20 szt.!
więcej informacji...
Wilczomlecz anty-kret 20 szt.!
 
Cena: 12.60 zł
Cena: 10.50 zł
Oszczędzasz: 2.10 zł (17%)
Wilczomlecz anty-kret 20 szt.! (Euphorbia lathyris) PROMOCJA! 4 RAZY WIĘCEJ ROŚLIN ZA TĘ SAMĄ CENĘ!!! Ekologiczny sposób na odstraszanie norników i kretów. Ten zimozielony wilczomlecz, dorastający do 80 cm wysokości będzie także piękną ozdobą ogrodu. Ma niebieskozielone, lancetowate liście i żółte kwiaty. Jego korzenie są trujące dla szkodników kopiących nory w ziemi, oprócz tego wydziela do gleby substancje odstraszające tych nieproszonych gości. Jedna roślina chroni około 5 m kw.

Wilczomlecz diamentowy
więcej informacji...
Wilczomlecz diamentowy
 
Cena: 10.23 zł
Cena: 6.21 zł
Oszczędzasz: 4.02 zł (40%)
Wilczomlecz diamentowy(Euphorbia "Diamond Frost") PROMOCJA! Zimozielona krzewinka do uprawy doniczkowej, tworzy bardzo gęste kępy o ładnym, kulistym pokroju. Ma delikatny, "ażurowy" wygląd. Na cienkich łodyżkach osadzone są podłużne, ciemnozielone listki, które tworzą piękny kontrast z licznymi, czysto-białymi kwiatami o srebrzystym, "diamentowym" połysku. Kwitnie bardzo długo, w sprzyjających warunkach nawet cały rok. Szczególnie ładnie wygląda w wiszących pojemnikach.

Wilczomlecz purpurowy
więcej informacji...
Wilczomlecz purpurowy
 
Cena: 12.85 zł
Cena: 9.95 zł
Oszczędzasz: 2.90 zł (23%)
Wilczomlecz purpurowy (Euphorbia amygdaloides "Purpurea") PROMOCJA! Zimozielona bylina ozdobna z liści i kwiatów, dorastająca do 60 cm wysokości, o sztywnych, czerwonawych, w dole drewniejących pędach. Liście wydłużone, wiosną purpurowe, latem niebieskawozielone, pod spodem rdzawoczerwone, zimą czerwonopurpurowe. Od kwietnia do lipca zakwita okazałymi, wzniesionymi żółto-zielonkawymi kwiatostanami.

Wrzos czerwony
więcej informacji...
Wrzos czerwony
 
Cena: 5.99 zł
Wrzos czerwony (Calluna vulgaris "Red Pimpernel") Zimozielona, gęsta krzewinka, dorasta do 15-20 cm wysokości, tworzy gęste, rozłożyste kępy. Jesienią obficie zakwita okazałymi kwiatostanami złożonymi z wielu drobnych, ciemnoczerwonych kwiatków. Roślina miododajna, łatwa w uprawie.

Wrzos podwójny różowy
więcej informacji...
Wrzos podwójny różowy
 
Cena: 8.55 zł
Wrzos podwójny różowy (Calluna vulgaris "County Wicklow") NOWOŚC! Pochodząca z Irlandii odmiana o wyjątkowych, podwójnych kwiatach. Zimozielona krzewinka, dorasta do 15-20 cm wysokości, tworzy gęste, rozłożyste kępy. Jesienią obficie zakwita okazałymi kwiatostanami złożonymi z wielu drobnych, jasnoróżowych, podwójnych kwiatków.

Zamioculas (duży)
więcej informacji...
Zamioculas (duży)
 
Cena: 19.97 zł
Cena: 14.75 zł
Oszczędzasz: 5.22 zł (27%)
Zamioculas (duży) (Zamioculcas zamifollia) CENA PROMOCYJNA! Zimozielona paproć ozdobna do uprawy doniczkowej, pochodzi z Tanzanii, dorasta do 1 m wysokości, tworzy kępy wzniesionych liści. Liście bardzo dekoracyjne, ciemnozielone i błyszczące.

Żeń-szeń amerykański
więcej informacji...
Żeń-szeń amerykański
 
Cena: 15.40 zł
Żeń-szeń amerykański (Panax quinqefolia) NOWOŚĆ! Unikalna bylina ozdobna i lecznicza z USA i Kanady, dorasta do 70 cm wysokości. Tworzy duże (do 30 cm długości), pierzaste, zielone liście na wysokich łodygach. Białe drobne kwiaty pojawiają się w czerwcu. Ta bylina jest blisko spokrewniona z żeń-szeniem chińskim i ma podobne właściwości lecznicze- wyciąg lub nalewka z korzeni jest popularnym lekiem- używa się ją jako afrodyzjak, ma działanie ogólnie wzmacniające.

Złotnica turecka
więcej informacji...
Złotnica turecka
 
Cena: 18.74 zł
Cena: 16.45 zł
Oszczędzasz: 2.29 zł (13%)
Złotnica turecka (Asphodeline lutea) NOWOŚĆ! Kępiasta, okazała bylina kwiatowa, dorasta do 1,5 m wysokości. Tworzy wysoką łodygę, pokrytą wąskimi, szarozielonymi liśćmi do 35 cm długości. Od lipca do jesieni zakwita dużymi kwiatostanami (20 cm długości), złożonymi z pachnących, jaskrawożółtych, 5-płatkowych kwiatów z dużymi pylnikami.

[poprzednia]  [1-50]  [51-100]  [101-150]  [151-200]  [201-221]   [pokaż wszystko]
 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.