Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Mydło ekologiczne
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : :

Obraz tybetański "Zielona bogini"
powiększ...

Obraz tybetański "Zielona bogini"

(12 głosów)

 
Cena: 176.80 zł
Cena: 154.12 zł
Oszczędzasz: 22.68 zł (13%)
Kod: obT

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Obraz tybetański (tangka) "Zielona bogini" Ręcznie malowany złotą i zielono-niebieską farbą na czarnym tle. Przedstawia popularną w buddyzmie tybetańskim boginię zwaną "Zieloną Tarą"- jest uznawana za bóstwo miłosierne i dające szczęście oraz mądrość. Jest też bóstwem opiekuńczym Tybetu.
Zwraca uwagę mistrzostwo wykonania- wszystkie detale są bardzo misternie i precyzyjnie namalowane. Obraz zmienia lekko barwy w zależności od kąta patrzenia. Obrzeżony jest jasnobrązowym pasem.
Obraz oprawiony jest w szklaną antyramę.
Wyrób tybetański, współczesny. Wymiary: 59 na 46,5 cm.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.