Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Mydło ekologiczne
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : :

Obraz "Matka niedźwiedzia"
powiększ...

Obraz "Matka niedźwiedzia"

(9 głosów)

 
Cena: 39.59 zł
Cena: 35.64 zł
Oszczędzasz: 3.95 zł (10%)
Kod: obrMN

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Obraz indiański mitologiczny, powlekany złotem, sygnowany. Unikalne dzieło Billa Reida- najwybitniejszego twórcy z indiańskiego plemienia Haida (zamieszkałego na wyspach u zachodnich wybrzeży Kanady).
Obraz przedstawia Indiankę, która według legendy była porwana przez króla niedźwiedzi i została jego żoną. Z tego związku urodziły się dzieci- założyciele klanu ludzi-niedźwiedzi.
Obraz jest wykonany z wytłoczonego ozdobnego kartonu, a sylwetki niedźwiedzia i kobiety powleczone są złotem. Złoto było bowiem dla Indian Haida głównym przedmiotem handlu i symbolizowało bogactwo i władzę.
Obraz na odwrocie posiada fotografię twórcy Billa Reida, wraz z jego życiorysem oraz opis obrazu w języku angielskim.
Wyrób kanadyjski, współczesny. Wymiary: 24 na 16,5 cm.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.