Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Mydło ekologiczne
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : :

Obraz "Kruk i iskry"
powiększ...

Obraz "Kruk i iskry"

(10 głosów)

 
Cena: 16.95 zł
Cena: 15.26 zł
Oszczędzasz: 1.69 zł (10%)
Kod: obrKI

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Obraz indiański mitologiczny. Unikalne dzieło Lyle Wilson- najwybitniejszej malarki z indiańskiego plemienia Haisla (zamieszkałego w górach zachodniej Kanady- prowincja Kolumbia Brytyjska).
Obraz przedstawia legendarnego kruka Wee-Git, który podarował Indianom światło, kradnąc je z namiotu wodza. Jednak w czasie ucieczki z namiotu śnieżnobiałe pióra kruka poczerniały od dymu i odtąd wszystkie kruki są czarne. Obraz przedstawia chwilę, gdy kruk zmienia barwę, przedostając się przez dym i iskry z ogniska.
Obraz jest wykonany z ozdobnego kartonu.
Obraz na odwrocie posiada opis w języku angielskim i francuskim.
Wyrób kanadyjski, współczesny. Wymiary: 24 na 16,5 cm.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.