Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Pnącza ozdobne :

[poprzednia]  [1-50]  [51-55]   [pokaż wszystko]

Winorośl pachnąca
więcej informacji...
Winorośl pachnąca
 
Cena: 28.80 zł
Cena: 18.95 zł
Oszczędzasz: 9.85 zł (35%)
Winorośl pachnąca (Vitis riparia) NOWOŚĆ! Pnącze ozdobne z liści i pięknie pachnących kwiatów, pochodzi z Ameryki Północnej, dorasta do 12 m wysokości, rozrasta się szybko, przyczepia się wąsami. Jest to jedyny gatunek winorośli o wyjątkowo silnie i przyjemnie pachnących kwiatach: od końca kwietnia do lipca obficie kwitnie niewielkimi żółto-zielonymi gronami miododajnych kwiatów. Powstają z nich drobne i niejadalne owoce. Liście są sezonowe, dekoracyjne, ciemnozielone i błyszczące, jesienią przebarwiają się na żółto.

Wisteria "Blue Moon"
więcej informacji...
Wisteria "Blue Moon"
 
Cena: 28.35 zł
Cena: 19.68 zł
Oszczędzasz: 8.67 zł (31%)
Wisteria "Blue Moon"(Wisteria floribunda "Blue Moon") NOWOŚĆ! Pnącze ozdobne do 9 m wysokości. Ma sezonowe jasnozielone, duże i pierzaste liście. Kwitnie (głównie w maju i czerwcu) wyjątkowo obficie bardzo dużymi (do 45 cm długości!) zwieszającymi się kwiatostanami, złożonymi z pachnących, cieniowanych, lazurowo-błękitnych, motylkowych kwiatów z jaśniejszym środkiem płatków.

Wisteria dwubarwna
więcej informacji...
Wisteria dwubarwna
 
Cena: 25.40 zł
Cena: 20.50 zł
Oszczędzasz: 4.90 zł (20%)
Wisteria dwubarwna (Wisteria x formosa "Issai") NOWOŚĆ! Pnącze ozdobne do 9 m wysokości. Ma sezonowe jasnozielone, duże i pierzaste liście. Kwitnie (głównie w maju i czerwcu) wyjątkowo obficie dużymi (do 25 cm długości!) zwieszającymi się kwiatostanami, złożonymi z pachnących, motylkowych kwiatów w 2 kolorach: jasnoniebieskim i ciemnofioletowym

Wisteria japońska biała
więcej informacji...
Wisteria japońska biała
 
Cena: 23.50 zł
Cena: 19.50 zł
Oszczędzasz: 4.00 zł (18%)
Wisteria japońska biała(Wisteria floribunda "Alba") NOWOŚĆ! Pnącze ozdobne do 9 m wysokości. Ma sezonowe jasnozielone, duże i pierzaste liście. Kwitnie (głównie w maju i czerwcu) wyjątkowo obficie bardzo dużymi (do 45 cm długości!) zwieszającymi się kwiatostanami, złożonymi z pachnących kremowo-białych, motylkowych kwiatów.

Wisteria różowa
więcej informacji...
Wisteria różowa
 
Cena: 26.65 zł
Cena: 19.50 zł
Oszczędzasz: 7.15 zł (27%)
Wisteria japońska różowa(Wisteria floribunda "Rosea") NOWOŚĆ! Pnącze ozdobne do 9 m wysokości. Ma sezonowe jasnozielone, duże i pierzaste liście. Kwitnie (głównie w maju i czerwcu) wyjątkowo obficie bardzo dużymi (do 45 cm długości!) zwieszającymi się kwiatostanami, złożonymi z pachnących ciemno- i jasno-różowych, motylkowych kwiatów.

[poprzednia]  [1-50]  [51-55]   [pokaż wszystko]
 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.