Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Rośliny tarasowe i balkonowe :

Żmijowiec olbrzymi niebieski
powiększ...

Żmijowiec olbrzymi niebieski

(20 głosów)

 
Cena: 26.70 zł
Cena: 22.35 zł
Oszczędzasz: 4.35 zł (17%)
Kod: zmiON

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Żmijowiec olbrzymi niebieski (Echium candicans "Pride of Madeira") NOWOŚĆ! Jedna z największych bylin zimozielonych o ogromnych kwiatostanach! Pochodzi z wyspy Madera, dorasta do 2,5 m wysokości, tworzy kępy. Od kwietnia do lipca zakwita wzniesionymi, wielkimi kwiatostanami (długości do 60 cm), złożonymi z wielu niebiesko-fioletowych kwiatów (miododajnych). Liście są lancetowate, szarozielone.
Wzrost szybki. Do uprawy w dużej donicy, musi zimować w jasnym, zabezpieczonym przed mrozem pomieszczeniu (znosi krótkotrwałe mrozy tylko do -6 st.) Wymaga ziemi przepuszczalnej, niezbyt żyznej, słońca i stanowisk osłoniętych od wiatru. Doskonały jako roślina tarasowa. Nawozić w okresie kwiecień-lipiec, zimą ograniczyć podlewanie, ale nie zasuszać.
WYSYŁAMY KILKUPĘDOWE ROŚLINY WYSOKOŚCI 40-45 CM, W POJEMNIKACH (OSTATNIE ZDJĘCIE Z PRAWEJ TO ZDJĘCIE OFEROWANEJ SADZONKI).

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.