Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Mydło ekologiczne
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Nasiona :

Trzcina cukrowa
powiększ...

Trzcina cukrowa

(34 głosów)

 
Cena: 3.20 zł
Cena: 2.31 zł
Oszczędzasz: 0.89 zł (28%)
Kod: N_trzCk 30 szt.

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Trzcina cukrowa (Saccharum officinarum). PROMOCJA! TRZY RAZY WIĘCEJ NASION ZA TĘ SAMĄ CENĘ! Zimozielona bylina jadalna, do uprawy doniczkowej lub w gruncie, dorasta do 2 m wysokości. Pochodzi z Nowej Gwinei. Tworzy kępy wzniesionych łodyg, z długimi i wąskimi, zielonymi liśćmi. Cała roślina, a zwłaszcza łodygi, zawierają sok o dużej zawartości (20%) jadalnego cukru. Łodygi tnie się na kawałki a wyciekający z nich sok może być używany do słodzenia potraw, napojów itd. Ma charakterystyczny smak. Stosowany jest do wyrobu cukru i produkcji alkoholu, np. rumu.
Roślina ciepłolubna, lubi słońce, glebę żyzną i wilgotną. Nie znosi mrozu. Od wiosny do jesieni może być uprawiana na zewnątrz. Zimować powinna w jasnym pomieszczeniu, w temp. powyżej +10 st.
Siew w kwietniu/maju płytko do pojemnika z wilgotną ziemią, w temp. ok. +25 st. Pojemnik okrywamy folią plastikową. Po wykiełkowaniu zdejmujemy folię. Siewki rozsadzać pojedynczo do doniczek w fazie 1 liścia. Na zewnątrz można wysadzać po 20 maja w rozstawie 50 na 50 cm. Najlepiej rośnie pod osłonami lub w miejscach zacisznych i ciepłych.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.