Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe :

Hippeastrum (amarylis) mix cebul
powiększ...

Hippeastrum (amarylis) mix cebul

(5 głosów)

 
Cena: 11.28 zł
Cena: 5.69 zł
Oszczędzasz: 5.59 zł (50%)
Kod: hippC

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Hippeastrum (amarylis) mix cebul (Hippeastrum x acuminatum) CENA PROMOCYJNA! Bujna, cebulowa bylina z Brazylii. Tworzy kępy wzniesionych, wąskich liści, do 60 cm wysokości. Zimą i wiosną zakwita bardzo dużymi, kielichowatymi kwiatami (średnicy ok. 20 cm), w kolorach ciemnej czerwieni, różowym, białym i czerwonym z białymi pasami.
Łatwa w uprawie. Lubi słońce i ziemię żyzną. Cebule sadzimy do pojemników tak, aby 1/3 cebuli wystawała z ziemi. Podlewamy umiarkowanie i ustawiamy w ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej (ciemność sprzyja pojawieniu się pąka kwiatowego). Kiedy pąk osiągnie wysokość ok. 10 cm roślinę przenosimy w jasne miejsce. Dodatkowo zasilamy co 2-3 tygodnie płynnym nawozem. Kończymy nawozić w lipcu, aby przygotować roślinę do okresu spoczynku, który rozpoczyna się mniej więcej na początku sierpnia. Potem - na około 3 miesiące - przerywamy nawożenie i stopniowo ograniczamy podlewanie, aż do jego całkowitego zaprzestania. Liście zasychają i obumierają. Bez tego okresu spoczynku hippeastrum nie zakwitnie powtórnie.
WYSYŁAMY 1 CEBULĘ O ŚREDNICY 8-9 CM, GOTOWĄ DO SADZENIA.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.