Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Nasiona :

Eukaliptus tęczowy
powiększ...

Eukaliptus tęczowy

(7 głosów)

 
Cena: 1.98 zł
Cena: 1.75 zł
Oszczędzasz: 0.23 zł (12%)
Kod: N_eukT 5 szt.

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Eukaliptus tęczowy . (Eucalyptus deglupta) NOWOŚĆ! Wiecznie zielone ozdobne drzewo o jaskrawej, wielobarwnej korze, do uprawy doniczkowej.
Dorasta do 3 m wysokości, pochodzi z płd-wsch. Azji. Ma liście lancetowate, jasnozielone, młode są podbarwione czerwono. Kora pnia i starszych gałęzi ma niespotykane, jaskrawe kolory: fiolet, żółć, seledyn, róż i czerwień. Kora łuszczy się wąskimi podłużnymi paskami, odsłaniając kolejne kolory. Im starsza roślina, tym kolory są bardziej widoczne. Wzrost niezbyt szybki. Wyjątkowo ozdobna roślina do dekoracji tarasu lub balkonu. Może być przycinany, nadaje się na bonsai.
Lubi słońce i każdą przeciętną, przepuszczalną ziemię (z wyjątkiem wapiennej). Wymaga regularnego podlewania (mniejszego w okresie zimowym). Nawozy stosujemy od wiosny do jesieni. Minimalna temperatura uprawy to +7 st. (najlepiej rośnie w temp. około +20 st).
Siew wiosną płytko do pojemników z wilgotną ziemią, w temperaturze ok. +26 st. Pojemnik nakryć przezroczystą folią lub szkłem i postawić w półcieniu. Po pierwszych wschodach przenieść w jasne miejsce. Siewki rozsadzać pojedynczo do pojemników w fazie 1 liścia (unikać uszkadzania korzeni!).

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.