Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Mydło ekologiczne
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Drzewa i krzewy liściaste :

Róża miniaturowa zimowa
powiększ...

Róża miniaturowa zimowa

(70 głosów)

 
Cena: 24.95 zł
Cena: 17.87 zł
Oszczędzasz: 7.08 zł (29%)
Kod: rozMZ

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Róża miniaturowa zimowa różowa (Rosa "Mini Pinky") NOWOŚĆ! Miniaturowy krzew ozdobny do uprawy w doniczce lub w gruncie (zdjęcia przedstawiają oferowaną sadzonkę). Dorasta do 60 cm wysokości, ma zwarty, gęsty pokrój. Ma ciemnozielone, purpurowo podbarwione, sezonowe liście. Wyróżnia się późnym kwitnieniem: od lata do końca grudnia (jeśli nie ma większych mrozów) lub do końca zimy (przy uprawie w pomieszczeniu) obficie kwitnie pięknymi, wielopłatkowymi kwiatami o intensywnie różowym kolorze.
Najlepiej rośnie w słońcu, w glebie żyznej i wilgotnej. Odporna na mróz (trzeba obsypać ziemią podstawę krzewu). Wzrost wolny- nadaje się do małych ogrodów i pojemników na balkonie lub tarasie. Przy uprawie w gruncie nie wymaga nawożenia. Rośliny uprawiane w pojemnikach przesadzać co roku do nieco większej wysokiej doniczki i nawozić w okresie kwiecień-czerwiec. Zimować może na zewnątrz (doniczkę okręcić kilkoma warstwami folii pęcherzykowej) lub w jasnym pomieszczeniu o temperaturze od +5 do +15 st. (rośliny uprawiane w pomieszczeniu mogą kwitnąć przez całą zimę). Pędy przycinać co roku na początku kwietnia na wysokość 4-5 oczek.
WYSYŁAMY 3 ROŚLINY (RAZEM W 1 DONICZCE) KWITNĄCE, WYSOKOŚCI 25-30 CM.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.