Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe :

Solanum koralowe zimowe
powiększ...

Solanum koralowe zimowe

(5 głosów)

 
Cena: 14.45 zł
Cena: 9.78 zł
Oszczędzasz: 4.67 zł (33%)
Kod: solKZ

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


SSolanum koralowe zimowe (Solanum pseudocapsicum "Nanum") CENA PROMOCYJNA! Zimozielona krzewinka, pochodzi z Ameryki Środkowej, dorasta do 60 m wysokości, tworzy gęstą koronę (zdjęcia pokazują oferowaną sadzonkę). Do uprawy w pojemnikach w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Ma gęste, ciemnozielone liście. Od późnego lata do końca zimy zakwita drobnymi, gwiazdkowatymi, białymi kwiatkami z których powstają wyjątkowo dekoracyjne, kuliste, duże (ok. 1 cm średnicy), ciemno-pomarańczowe owoce (niejadalne). Są bardzo trwałe i długo utrzymują się na roślinie, która jest piękną ozdoba mieszkania aż do początku wiosny.
Roślina ciepłolubna. Lubi glebę żyzną i wilgotną i stanowiska słoneczne albo półcieniste. Nawożenie w okresie kwiecień do sierpnia. Musi zimować w ciepłym pomieszczeniu (minimalna temperatura uprawy to +10 st.) Wzrost wolny. Po zrzuceniu owoców ograniczamy podlewanie i skracamy pędy. Kiedy pojawią się nowe przyrosty zaczynamy więcej podlewać i nawozić. Zraszanie wodą w okresie kwitnienia sprzyja zawiązywaniu owoców.
WYSYŁAMY ROZGAŁĘZIONE, OWOCUJĄCE ROŚLINY, WYSOKOŚCI 15-20 CM, UKORZENIONE W POJEMNIKACH.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.