Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Nasiona :

Tytoń wirginijski
powiększ...

Tytoń wirginijski

(6 głosów)

 
Cena: 3.98 zł
Cena: 3.44 zł
Oszczędzasz: 0.54 zł (14%)
Kod: N_ttn 10 szt.

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


(Nicotiana tabacum "Virginia"). NOWOŚĆ! Okazała, bujnie rosnąca roślina jednoroczna (ozdobna i użytkowa), dorastająca do 1,5-2 m wysokości. Tworzy wzniesione łodygi z bardzo dużymi (do 50 cm długości), miękkimi i szerokimi liśćmi. Zakwita od sierpnia do końca jesieni gronami dużych, lejkowatych, różowych, pięknie pachnących kwiatów. Liście po wysuszeniu mogą być użyte do wyrobu papierosów (rozdrobnione liście "dojrzałe" żółto-zielone) lub cygar (zrolowane liście jasno-zielone, młodsze). Mają piękny aromat i zawierają nikotynę.
Lubi żyzną, wilgotną glebę i słońce oraz miejsca zaciszne. Łatwy w uprawie. wymaga regularnego podlewania i nawożenia oraz usuwania bocznych odrostów.
Siew w lutym-marcu bardzo płytko do pojemników w temperaturze pokojowej. Siewki w fazie 1 liścia sadzić pojedynczo do doniczek. Do gruntu sadzić po 15 maja w rozstawie 50 na 60 cm. Nadaje się też do uprawy w dużych pojemnikach.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.