Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Mydło ekologiczne
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Nasiona :

Galtonia biała (nasiona)
powiększ...

Galtonia biała (nasiona)

(5 głosów)

 
Cena: 1.24 zł
Cena: 0.89 zł
Oszczędzasz: 0.35 zł (29%)
Kod: N_gltn 5 szt.

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


(Galtonia candicans) NOWOŚĆ! Bylina cebulowa o efektownych kwiatach. Ma długie, wąskie liście sezonowe do 50 cm długości. Kwitnie od lipca nawet do przyjścia pierwszych przymrozków. Kwiaty w kolorze białym pojawiają się na szczycie bezlistnej łodygi, do 1 m wysokości, przypominają kształtem kwiatostan hiacynta. Zwisające kwiaty dzwonkowate (20-30 w kwiatostanie) mają długość do 5 cm. Nadają się na kwiat cięty.
Cebule sadzić do gruntu po 15 maja na głębokość 2 razy większą od wysokości cebuli. Konieczna jest żyzna, przepuszczalna i próchniczna gleba. Na glebach podmokłych trzeba wykonać drenaż. Stanowisko nasłonecznione. Podlewanie umiarkowane. To roślina nie zimująca w gruncie. Po przekwitnięciu, przyschnięciu łodygi i liści cebulę należy wykopać i przechować do wiosny w chłodnym pomieszczeniu (8-10 st. C).
Siew: płytko do pojemników w temp. ok. +18 st. Siewki rozsadzać pojedynczo do doniczek. Do gruntu można wysadzać w następnym roku uprawy w rozstawie 30 na 40 cm.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.