Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Drzewa i krzewy liściaste :

Różanecznik wielkokwiatowy pachnący
powiększ...

Różanecznik wielkokwiatowy pachnący

(1 głosów)

 
Cena: 186.30 zł
Cena: 165.40 zł
Oszczędzasz: 20.90 zł (12%)
Kod: rodoWPa

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Różanecznik wielkokwiatowy pachnący (na prawie każdą glebę) (Rhododendron "Rosa Dufthecke") NOWOŚC! Wyjątkowa odmiana różanecznika wielkokwiatowego. Krzew ozdobny z wiecznie zielonych, błyszczących liści i pięknych kwiatów, dorasta do 1 m wysokości, o zwartym pokroju. Wiosną obficie kwitnie gronami cielisto-różowych, cieniowanych, lejkowatych kwiatów o średnicy 6 cm. Kwiaty pięknie i mocno pachną, co jest zjawiskiem niespotykanym u innych różaneczników.
Ten wyjątkowy różanecznik wcale nie musi rosnąć w kwaśnej glebie. Dobrze rośnie także w glebie o odczynie obojętnym, a nawet w glebie wapiennej! Musi to być tylko gleba próchniczna (np. z dodatkiem torfu odkwaszonego), żyzna i wilgotna (nie znosi suszy). Odporny na mróz. Dobrze rośnie w półcieniu, najlepiej w miejscu osłoniętym od wiatru w zimie.
WYSYŁAMY GĘSTE, ROZGAŁĘZIONE KRZEWY WYSOKOŚCI I SZEROKOŚCI OK. 45 CM, Z PĄKAMI KWIATOWYMI, UKORZENIONE W POJEMNIKACH. (Zdjęcie z prawej to "real-foto" oferowanej rośliny).

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.