Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA WYPRZEDAŻ JESIENNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Zioła i rośliny przyprawowe :

Wanilia paskowana
powiększ...

Wanilia paskowana

(35 głosów)

 
Cena: 29.85 zł
Cena: 26.50 zł
Oszczędzasz: 3.35 zł (12%)
Kod: wani

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Wanilia paskowana (Vanilla pompona "Variegata") NOWOŚĆ! Ozdobne i przyprawowe pnącze do uprawy doniczkowej. Jest to właściwie pnący storczyk, tworzący długie do 3 metrów pędy z lancetowatymi, błyszczącymi, jasnozielonymi liśćmi (do 15 cm długości) w żółte, podłużne paski. Zakwita pięknymi biało-seledynowymi kwiatami o średnicy 10-15 cm, z których powstają długie strąki nasienne (po fermentacji otrzymuje się z nich wanilię).
Łatwiejszy w uprawie od innych storczyków, dobrze znosi uprawę w mieszkaniu. Lubi półcień i temperaturę około +20 st. (temperatura uprawy nie może spadać poniżej +15 st.), sadzić do niewielkich doniczek, z torfem odkwaszonym i dobrym drenażem (ziemia musi być stale wilgotna, ale nie mokra, woda nie może zalewać podstawki pod doniczką). W okresie wiosenno-letnim można stosować specjalne nawozy dla storczyków. Lubi wilgotne powietrze, gdy nie można go zapewnić- wtedy najlepiej rośnie w szklanym pojemniku lub pod przezroczystą folią.
WYSYŁAMY ROŚLINY WYSOKOŚCI 20-25 CM, UKORZENIONE W POJEMNIKACH.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.