Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Nasiona :

Nieśplik japoński
powiększ...

Nieśplik japoński

(23 głosów)

 
Cena: 2.21 zł
Cena: 1.95 zł
Oszczędzasz: 0.26 zł (12%)
Kod: N_nies 4 szt.

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


(Eriobotrya japonica) NOWOŚĆ! Zimozielone wieloletnie drzewo owocowe i ozdobne, dorasta w doniczce do 3-4 m wysokości. Ma duże do 30 cm długości, błyszczące, ciemnozielone liście. Późną jesienią zakwita wiechami pachnących, białych kwiatów, z których (samopylnie) rozwijają się żółte, jadalne owoce, przypominające wyglądem śliwki. Dojrzewają w ciągu zimy, aż do wiosny. Są słodkie i soczyste, nadają się do jedzenia na surowo i w przetworach.
Lubi glebę żyzną i słońce. Nadaje się do uprawy w doniczce, w mieszkaniu, w ogrodzie lub na tarasie. Minimalna temperatura uprawy to +2 st. (znosi niewielkie przymrozki). Siew wiosną i latem do doniczek na głębokość 5 cm, w temp. ok. +10 st. Siewki rozsadzać pojedynczo do doniczek w fazie 1 liścia.
UWAGA! Nasiona są u nas przechowywane w stanie wilgotnym, aby zachowały pełną zdolność kiełkowania. Dodatkowo są zabezpieczone zaprawą grzybobójczą. Nasiona należy wysiać natychmiast po otrzymaniu.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.