Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Mydło ekologiczne
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : :

Obraz "Orka-Skaana"
powiększ...

Obraz "Orka-Skaana"

(7 głosów)

 
Cena: 34.59 zł
Cena: 31.14 zł
Oszczędzasz: 3.45 zł (10%)
Kod: obrOS

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Obraz indiański mitologiczny, powlekany miedzią, sygnowany. Unikalne dzieło Billa Reida- najwybitniejszego twórcy z indiańskiego plemienia Haida (zamieszkałego na wyspach u zachodnich wybrzeży Kanady).
Obraz przedstawia drapieżnego ssaka morskiego- orkę, która przez Indian uznawana jest za władcę podwodnego świata. Na obrazie orka porywa Indianina do swojego królestwa.
Obraz jest wykonany z wytłoczonego ozdobnego kartonu, a sylwetka orki powleczona jest miedzią. Miedź była bowiem dla Indian Haida głównym przedmiotem handlu i symbolizowała bogactwo i władzę.
Obraz na odwrocie posiada fotografię twórcy Billa Reida, wraz z jego życiorysem oraz opis obrazu w języku angielskim.
Wyrób kanadyjski, współczesny. Wymiary: 24 na 16,5 cm.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.