Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : X! Porady ogrodnicze !X :
Praktyczne porady jak uprawiać rośliny łatwo i z sukcesem.

Jak uprawiać eukaliptusy?
więcej informacji...
Jak uprawiać eukaliptusy?
 
Uprawa eukaliptusów w ogrodzie w Polsce jest możliwa, chociaż nasz klimat temu nie sprzyja.
W Polsce w gruncie możemy uprawiać eukaliptusy lepiej przystosowane do chłodnej i wilgotnej pogody takie jak np.: Eucalyptus neglecta i Eucalyptus gunni var. montana, które pochodzą z rejonu Alp Australijskich. Z powodzeniem można także uprawiać także mniej odporne, np. Eucalyptus globulus.

Uprawa bambusów mrozoodpornych w gruncie
więcej informacji...
Uprawa bambusów mrozoodpornych w gruncie
 
Najlepsze do uprawy w Polsce w gruncie są bambusy z rodzajów: Phyllostachys, Fargesia, Sasa i Arundinaria. Istnieje ich wiele odmian, różniących się np. wzrostem lub barwą łodyg.

Uprawa figi jadalnej w gruncie
więcej informacji...
Uprawa figi jadalnej w gruncie
 
Figa jadalna (Ficus carica) jest łatwą i niezawodną rośliną do uprawy w gruncie, jeżeli odpowiednio będziemy ją pielęgnować. Nie jest to jednak roślina typowo sadownicza, bo jej owoce do dojrzenia potrzebują długiego i ciepłego lata, o co w naszym klimacie nie jest łatwo. Zawsze będzie jednak owocowała obficie i ozdabiała ogród swoim egzotycznym wyglądem.

Uprawa paproci drzewiastej
więcej informacji...
Uprawa paproci drzewiastej
 
Warto spróbować uprawy paroci drzewiastej (Dicksonia antarctica) w gruncie, bo wszelkie trudy wynagrodzi nam swoim niezwykłym, egzotycznym wyglądem.

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.