Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

.

przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Drzewa i krzewy liściaste :

Albicja "Ernest Wilson"
powiększ...

Albicja "Ernest Wilson"

(12 głosów)

 
Cena: 22.85 zł
Cena: 19.59 zł
Oszczędzasz: 3.26 zł (15%)
Kod: albEW

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Albicja "Ernest Wilson" (Albizzia julibrissin "Ernest Wilson") To z pewnością jedno z najpiękniejszych drzew ozdobnych, którego uprawa jest możliwa w naszym klimacie. Odmiana "Ernest Wilson" charakteryzuje się wyjątkowo dużą odpornością na mróz, znosi spadki temperatury do -22 st. Jej liście są sezonowe, jasnozielone z różowym podbarwieniem, podobne do liści mimozy i bardzo duże (do 40 cm długości) o delikatnej "koronkowej" budowie.
Albicja dorasta do 3-5 m wys., tworzy szeroką, parasolowatą koronę. Niezwykłe są jej kwiaty: puszyste czerwono-różowe kule z żółtymi pręcikami, zebrane w duże grona na końcach pędów. Te piękne kwiaty, przypominające pompony, pojawiają się obficie od początku lipca do końca września.
Może być uprawiana w gruncie na Pomorzu, w Wielkopolsce, na Śląsku i w Małopolsce. W Polsce środkowej tylko w miejscach o łagodnym mikroklimacie lub jako roślina doniczkowa. Posadzona do gruntu rośnie bardzo szybko i bujnie. Odpowiada jej każda gleba z wyjątkiem skrajnie mokrych i suchych. Stanowisko uprawy musi być koniecznie słoneczne, ciepłe i osłonięte od wiatru np. blisko domu.
WYSYŁAMY ROŚLINY WYSOKOŚCI 20-25 CM, UKORZENIONE W POJEMNIKACH.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.