Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe :

[poprzednia]  [1-50]  [51-100]  [101-150]  [151-200]  [201-207]  5    [pokaż wszystko]

Wiesiołek wielkokwiatowy
więcej informacji...
Wiesiołek wielkokwiatowy
 
Cena: 7.45 zł
Cena: 6.42 zł
Oszczędzasz: 1.03 zł (14%)
Wiesiołek wielkokwiatowy (Oenothera macrocarpa) Bylina ozdobna, dorastająca do 20 cm wysokości, tworzy gęste kępy. Ma lancetowate, sezonowe, szaro-zielone liście, długości do 7 cm i czerwonawe, płożące łodygi. Kwitnie od czerwca do września, bardzo dużymi, złocistożółtymi kwiatami (do 12 cm średnicy!) z długimi żółtymi pylnikami.

Wilczomlecz anty-kret 20 szt.!
więcej informacji...
Wilczomlecz anty-kret 20 szt.!
 
Cena: 12.60 zł
Cena: 10.50 zł
Oszczędzasz: 2.10 zł (17%)
Wilczomlecz anty-kret 20 szt.! (Euphorbia lathyris) PROMOCJA! 4 RAZY WIĘCEJ ROŚLIN ZA TĘ SAMĄ CENĘ!!! Ekologiczny sposób na odstraszanie norników i kretów. Ten zimozielony wilczomlecz, dorastający do 80 cm wysokości będzie także piękną ozdobą ogrodu. Ma niebieskozielone, lancetowate liście i żółte kwiaty. Jego korzenie są trujące dla szkodników kopiących nory w ziemi, oprócz tego wydziela do gleby substancje odstraszające tych nieproszonych gości. Jedna roślina chroni około 5 m kw.

Wilczomlecz diamentowy
więcej informacji...
Wilczomlecz diamentowy
 
Cena: 10.23 zł
Cena: 6.21 zł
Oszczędzasz: 4.02 zł (40%)
Wilczomlecz diamentowy(Euphorbia "Diamond Frost") PROMOCJA! Zimozielona krzewinka do uprawy doniczkowej, tworzy bardzo gęste kępy o ładnym, kulistym pokroju. Ma delikatny, "ażurowy" wygląd. Na cienkich łodyżkach osadzone są podłużne, ciemnozielone listki, które tworzą piękny kontrast z licznymi, czysto-białymi kwiatami o srebrzystym, "diamentowym" połysku. Kwitnie bardzo długo, w sprzyjających warunkach nawet cały rok. Szczególnie ładnie wygląda w wiszących pojemnikach.

Wrzos czerwony
więcej informacji...
Wrzos czerwony
 
Cena: 5.99 zł
Wrzos czerwony (Calluna vulgaris "Red Pimpernel") Zimozielona, gęsta krzewinka, dorasta do 15-20 cm wysokości, tworzy gęste, rozłożyste kępy. Jesienią obficie zakwita okazałymi kwiatostanami złożonymi z wielu drobnych, ciemnoczerwonych kwiatków. Roślina miododajna, łatwa w uprawie.

Wrzos podwójny różowy
więcej informacji...
Wrzos podwójny różowy
 
Cena: 8.55 zł
Wrzos podwójny różowy (Calluna vulgaris "County Wicklow") NOWOŚC! Pochodząca z Irlandii odmiana o wyjątkowych, podwójnych kwiatach. Zimozielona krzewinka, dorasta do 15-20 cm wysokości, tworzy gęste, rozłożyste kępy. Jesienią obficie zakwita okazałymi kwiatostanami złożonymi z wielu drobnych, jasnoróżowych, podwójnych kwiatków.

Zamioculas (duży)
więcej informacji...
Zamioculas (duży)
 
Cena: 19.97 zł
Cena: 14.75 zł
Oszczędzasz: 5.22 zł (27%)
Zamioculas (duży) (Zamioculcas zamifollia) CENA PROMOCYJNA! Zimozielona paproć ozdobna do uprawy doniczkowej, pochodzi z Tanzanii, dorasta do 1 m wysokości, tworzy kępy wzniesionych liści. Liście bardzo dekoracyjne, ciemnozielone i błyszczące.

Żeń-szeń amerykański
więcej informacji...
Żeń-szeń amerykański
 
Cena: 15.40 zł
Żeń-szeń amerykański (Panax quinqefolia) NOWOŚĆ! Unikalna bylina ozdobna i lecznicza z USA i Kanady, dorasta do 70 cm wysokości. Tworzy duże (do 30 cm długości), pierzaste, zielone liście na wysokich łodygach. Białe drobne kwiaty pojawiają się w czerwcu. Ta bylina jest blisko spokrewniona z żeń-szeniem chińskim i ma podobne właściwości lecznicze- wyciąg lub nalewka z korzeni jest popularnym lekiem- używa się ją jako afrodyzjak, ma działanie ogólnie wzmacniające.

[poprzednia]  [1-50]  [51-100]  [101-150]  [151-200]  [201-207]  5    [pokaż wszystko]
 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.