Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Rośliny tarasowe i balkonowe :

[poprzednia]  [1-50]  [51-100]  [101-113]  3    [pokaż wszystko]

Strelicja królewska
więcej informacji...
Strelicja królewska
 
Cena: 31.95 zł
Cena: 26.89 zł
Oszczędzasz: 5.06 zł (16%)
Strelicja królewska (Strelitzia reginae) NOWOŚĆ! Wiecznie zielona, kępiasta bylina ozdobna z kwiatów i liści, pochodzi z południowej Afryki, dorasta do 80 cm wysokości. Nadaje się do uprawy doniczkowej lub do ozdoby tarasu i balkonu. Ze względu na wyjątkowo piękne, egzotyczne kwiaty jest nazywana "Kwiatem rajskim". Tworzy kępę dużych (do 40 cm długości) ciemnozielonych i błyszczących liści, z których w lecie i w zimie wyrastają wspaniałe, duże kwiaty z pomarańczowym kielichem i niebieską koroną.

Strelicja królewska (duża)
więcej informacji...
Strelicja królewska (duża)
 
Cena: 75.40 zł
Cena: 65.40 zł
Oszczędzasz: 10.00 zł (14%)
Strelicja królewska (duża) (Strelitzia reginae) NOWOŚĆ! Wiecznie zielona, kępiasta bylina ozdobna z kwiatów i liści, pochodzi z południowej Afryki, dorasta do 80 cm wysokości. Nadaje się do uprawy doniczkowej lub do ozdoby tarasu i balkonu. Ze względu na wyjątkowo piękne, egzotyczne kwiaty jest nazywana "Kwiatem rajskim". Tworzy kępę dużych (do 40 cm długości) ciemnozielonych i błyszczących liści, z których w lecie i w zimie wyrastają wspaniałe, duże kwiaty z pomarańczowym kielichem i niebieską koroną.

Strelicja królewska biała
więcej informacji...
Strelicja królewska biała
 
Cena: 19.58 zł
Cena: 16.89 zł
Oszczędzasz: 2.69 zł (14%)
Strelicja królewska biała (Strelitzia reginae "White Bird of Paradise") NOWOŚĆ! Rzadko spotykana odmiana o białych kwiatach. Wiecznie zielona, kępiasta bylina ozdobna z kwiatów i liści, pochodzi z południowej Afryki, dorasta do 80 cm wysokości. Nadaje się do uprawy doniczkowej lub do ozdoby tarasu i balkonu. Ze względu na wyjątkowo piękne, egzotyczne kwiaty jest nazywana "Kwiatem rajskim". Tworzy kępę dużych (do 40 cm długości) ciemnozielonych i błyszczących liści, z których w lecie i w zimie wyrastają wspaniałe, duże kwiaty z białym kielichem i niebieską koroną.

Stulecian
więcej informacji...
Stulecian
 
Cena: 16.50 zł
Cena: 12.15 zł
Oszczędzasz: 4.35 zł (27%)
Stulecian (Brachychiton rupestris) NOWOŚĆ! Drzewko ozdobne z liści i kwiatów, pochodzi z Australii, dorasta do 3 m wysokości. Nadaje się do uprawy doniczkowej jako ozdoba tarasu lub ogrodu, zimować musi w pomieszczeniu. Ozdobny z pięknych, dużych (do 20 cm długości) zimozielonych, klapowanych liści. Tworzy z czasem gruby, rozdęty u podstawy pień. W lecie zakwita drobnymi, kremowobiałymi kwiatami, zebranymi w płaskie kwiatostany na szczytach pędów.

Szałwia drzewiasta błękitna
więcej informacji...
Szałwia drzewiasta błękitna
 
Cena: 37.40 zł
Cena: 29.85 zł
Oszczędzasz: 7.55 zł (21%)
Szałwia drzewiasta błękitna (Salvia x fazurea "Sunny Motion") NOWOŚĆ! Drzewko na pniu, pochodzi z południa USA, dorasta do 1,5 m wysokości, do uprawy w pojemnikach w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Ma gęste, błyszczące, ciemnozielone liście. Przez całe lato, aż do połowy listopada bardzo obficie kwitnie lazurowo-ciemnobłękitnymi kwiatami.

Tęgosz tęczowy
więcej informacji...
Tęgosz tęczowy
 
Cena: 32.40 zł
Cena: 26.45 zł
Oszczędzasz: 5.95 zł (19%)
Tęgosz tęczowy (Phormium tenax "Rainbow River") NOWOŚĆ! Bardzo dekoracyjna okazała zimozielona roślina z Nowej Zelandii. Tworzy gęste pęki wzniesionych, łukowato wygiętych liści w pasy różowo-fioletowo-biało-zielone. Dorasta do 2 m wys. W lecie zakwita wysokimi kłosowatymi czerwono-żółtymi kwiatostanami.

Tulipanowiec afrykański
więcej informacji...
Tulipanowiec afrykański
 
Cena: 34.55 zł
Cena: 26.55 zł
Oszczędzasz: 8.00 zł (24%)
Tulipanowiec afrykański (Spathodea campanullata) NOWOŚĆ!!! Jest zimozielonym, ozdobnym drzewkiem (w uprawie doniczkowej dorasta do 2-3 m wysokości), o pierzastych, jasnozielonych, owłosionych liściach. Już kilkuletnie drzewka zakwitają pięknymi, jaskrawymi, czerwono-pomarańczowymi kwiatami, podobnymi kształtem do tulipanów.

Wawrzynek pstry pachnący
więcej informacji...
Wawrzynek pstry pachnący
 
Cena: 24.20 zł
Cena: 18.85 zł
Oszczędzasz: 5.35 zł (23%)
Wawrzynek pstry pachnący (Daphne odora "Aureomarginata") NOWOŚĆ! Zimozielony krzew ozdobny z barwnych liści i kwiatów. Dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy luźną koronę. Zakwita w zimie (od stycznia) aż do kwietnia gronami po 10-15 drobnych, ciemnoróżowych, pięknie i mocno pachnących kwiatów. Powstają z nich dekoracyjne, ciemnoczerwone owoce-jagody. Liście są skórzaste, lancetowate, ciemnozielone, obrzeżone żółtym paskiem.

Wilczomlecz kandelabrowy
więcej informacji...
Wilczomlecz kandelabrowy
 
Cena: 199.99 zł
Cena: 114.99 zł
Oszczędzasz: 85.00 zł (43%)
Wilczomlecz kandelabrowy (duży) (Euphorbia trigona) Piękny duży sukulent, 12-letni (zdjęcie "real foto"), do dekoracji wnętrz, szklarni lub na werandę latem, pochodzi z Namibii. Sukulent kandelabrowy wielkości małego drzewa, dorasta do 3 m i więcej wysokości, może być przycinany. Trójkanciaste pędy mają gęste, cierniste żebra, sezonowe, owalne liście oraz drobne, rzadko rozmieszczone listki.

Żarnowiec kanaryjski
więcej informacji...
Żarnowiec kanaryjski
 
Cena: 21.32 zł
Cena: 17.56 zł
Oszczędzasz: 3.76 zł (18%)
Żarnowiec płożący (Genista x spachiana) NOWOŚĆ! Zimozielony, rozłożysty krzew ozdobny do uprawy doniczkowej na tarasie lub balkonie, dorasta do 1,8 m wysokości i większej szerokości, pochodzi z Wysp Kanaryjskich. Ma gęste, pierzaste, jasnozielone liście. Najpiękniejszą ozdobą są obfite kwiaty złocisto-żółte, motylkowe, pojawiające się w okresie marzec-maj.

Żmijowiec olbrzymi niebieski
więcej informacji...
Żmijowiec olbrzymi niebieski
 
Cena: 26.70 zł
Cena: 22.35 zł
Oszczędzasz: 4.35 zł (17%)
Żmijowiec olbrzymi (Echium candicans "Pride of Madeira") NOWOŚĆ! Jedna z największych bylin zimozielonych o ogromnych kwiatostanach! Pochodzi z wyspy Madera, dorasta do 2,5 m wysokości, tworzy kępy. Od kwietnia do lipca zakwita wzniesionymi, wielkimi kwiatostanami (długości do 60 cm), złożonymi z wielu niebiesko-fioletowych kwiatów (miododajnych). Liście są lancetowate, szarozielone.

Złocień krzewiasty biały (drzewko)
więcej informacji...
Złocień krzewiasty biały (drzewko)
 
Cena: 29.79 zł
Cena: 23.48 zł
Oszczędzasz: 6.31 zł (22%)
Złocień krzewiasty biały (drzewko) (Argyranthemum frutescens "Snow Princess") PROMOCJA! Kwitnące drzewko na pniu, pochodzi z Wysp Kanaryjskich, dorasta do 1 m wysokości, do uprawy w pojemnikach w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Ma gęste, niebiesko-zielone, pierzaste liście. Przez całe lato, aż do połowy listopada bardzo obficie kwitnie czysto-białymi kwiatami z żółtym środkiem, podobnymi do margerytek kwiatami.

Złota Czara (solandra)
więcej informacji...
Złota Czara (solandra)
 
Cena: 16.95 zł
Cena: 14.98 zł
Oszczędzasz: 1.97 zł (12%)
Złota Czara (solandra) (Solandra maxima "Golden Cup") NOWOŚĆ! Subtropikalne, zimozielone pnącze, do uprawy doniczkowej. Tworzy długie do 3-6 m drewniejące pędy, okryte dużymi (do 15 cm długości), ciemnozielonymi liśćmi. Przez całe lato obficie zakwita ogromnymi (do 20 cm średnicy!), lejkowatymi, złocistymi kwiatami z fioletowym żyłkowaniem. Przypominają złoty puchar (stąd nazwa).
Szczególnie nadaje się do szklanych ogrodów zimowych, lub w okresie letnim do uprawy na tarasie i balkonie.

[poprzednia]  [1-50]  [51-100]  [101-113]  3    [pokaż wszystko]
 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.