Wspaniałe Ogrody Maryli sklep ogrodniczy sadzonki nasiona naturalne kosmetyki
Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Kaktusy ogrodowe :

Kaktus drzewiasty ogrodowy
więcej informacji...
Kaktus drzewiasty ogrodowy
 
Cena: 16.58 zł
Cena: 12.59 zł
Oszczędzasz: 3.99 zł (25%)
Kaktus drzewiasty ogrodowy (Cylindropuntia imbricata var. borescens) Rzadko spotykany kaktus do uprawy w gruncie, pochodzi z gór Teksasu i Meksyku. Jeden z bardzo nielicznych kaktusów drzewiastych odpornych na mróz w Polsce. Tworzy walcowate, wzniesione, niebieskozielone pędy, pokryte białymi kolcami. Pędy z wiekiem drewnieją od dołu i rozgałęziają się ku górze. Dorasta do 35 cm wysokości. Latem zakwita ciemno-różowymi kwiatami.

Kaktus drzewiasty ogrodowy  (duży)
więcej informacji...
Kaktus drzewiasty ogrodowy (duży)
 
Cena: 36.80 zł
Cena: 26.80 zł
Oszczędzasz: 10.00 zł (28%)
Kaktus drzewiasty ogrodowy (duży) (Cylindropuntia imbricata var. borescens) Rzadko spotykany kaktus do uprawy w gruncie, pochodzi z gór Teksasu i Meksyku. Jeden z bardzo nielicznych kaktusów drzewiastych odpornych na mróz w Polsce. Tworzy walcowate, wzniesione, niebieskozielone pędy, pokryte białymi kolcami. Pędy z wiekiem drewnieją od dołu i rozgałęziają się ku górze. Dorasta do 1,5 m wysokości (w optymalnych warunkach do 2 m). Latem zakwita ciemno-różowymi kwiatami.

Kaktus drzewiasty ogrodowy Kolorado
więcej informacji...
Kaktus drzewiasty ogrodowy Kolorado
 
Cena: 17.75 zł
Cena: 15.46 zł
Oszczędzasz: 2.29 zł (13%)
Kaktus drzewiasty ogrodowy Kolorado (Cylindropuntia whipplei) NOWOŚĆ! Rzadko spotykany kaktus do uprawy w gruncie, pochodzi z wyżyn stanu Kolorado, Teksas i Nowy Meksyk. Jeden z bardzo nielicznych kaktusów drzewiastych odpornych na mróz w Polsce. Tworzy walcowate, wzniesione, niebieskozielone pędy, pokryte białymi kolcami. Pędy z wiekiem drewnieją od dołu i rozgałęziają się ku górze. Dorasta do 60-70 cm wysokości.

Kaktus ogrodowy Eskobaria
więcej informacji...
Kaktus ogrodowy Eskobaria
 
Cena: 11.23 zł
Cena: 9.56 zł
Oszczędzasz: 1.67 zł (15%)
Kaktus ogrodowy Eskobaria (Escobaria sneedii) NOWOŚĆ!!! Ten kaktus pochodzący z gór Meksyku i Teksasu jest w Polsce całkowicie odporny na mróz, jeśli posadzimy go w glebie dobrze zdrenowanej, w kamieniach i piasku (np. w ogródku skalnym), na stanowisku słonecznym. Tworzy niskie (do 7 cm wysokości), ale szeroko rozrastające się "poduszeczki", złożone z wielu drobnych, walcowatych pędów, pokrytych ozdobnymi, niekłującymi (!), srebrzysto-białymi kolcami. Latem zakwita pięknymi różowymi kwiatami, które tworzą dekoracyjny kontrast z pędami.

Opuncja ogrodowa bezkolcowa
więcej informacji...
Opuncja ogrodowa bezkolcowa
 
Cena: 22.42 zł
Cena: 18.65 zł
Oszczędzasz: 3.77 zł (17%)
Opuncja ogrodowa bezkolcowa (Opuntia humifusa) NOWOŚĆ!!! Ten kaktus pochodzący z gór Meksyku i Teksasu jest w Polsce całkowicie odporny na mróz, jeśli posadzimy go w glebie dobrze zdrenowanej, w kamieniach i piasku (np. w ogródku skalnym), na stanowisku słonecznym. Wiosną i latem zakwita pięknymi złocistożółtymi kwiatami z żółtymi pręcikami, o średnicy do 6 cm, z których rozwijają się owoce, przypominające małe śliwki. Cały rok roślina ozdabia ogród egzotycznymi niebieskozielonymi pędami, pozbawionymi kolców. Dorasta do 40-45 cm wysokości i podobnej średnicy, tworzy kępy.

Opuncja ogrodowa wielkokwiatowa
więcej informacji...
Opuncja ogrodowa wielkokwiatowa
 
Cena: 19.78 zł
Cena: 15.65 zł
Oszczędzasz: 4.13 zł (21%)
Opuncja ogrodowa wielkokwiatowa (Opuntia phaecantha "Grandiflora") NOWOŚĆ!!! Ten kaktus pochodzący z gór Meksyku i Teksasu jest w Polsce całkowicie odporny na mróz. Wiosną i latem zakwita pięknymi złocistożółtymi kwiatami z żółtymi pręcikami, o średnicy do 8 cm, z których rozwijają się owoce, przypominające małe śliwki. Cały rok roślina ozdabia ogród egzotycznymi niebieskozielonymi pędami, pokrytymi białymi kolcami.

Opuncja różowa
więcej informacji...
Opuncja różowa
 
Cena: 24.60 zł
Cena: 20.30 zł
Oszczędzasz: 4.30 zł (18%)
Opuncja różowa (Opuntia polyacantha var. polyacantha) Kaktus do uprawy w gruncie, wyjątkowo odporny na mróz (do -32 st.), rośnie nawet w środkowej Kanadzie. Tworzy płaskie i szerokie, niebieskozielone pędy, gęsto pokryte białymi igłami. Dorasta do 60 cm wysokości, tworzy szerokie kępy. Latem zakwita efektownymi, różowymi kwiatami o średnicy 6 cm.

Rojnikowiec srebrzysty
więcej informacji...
Rojnikowiec srebrzysty
 
Cena: 12.55 zł
Cena: 10.85 zł
Oszczędzasz: 1.70 zł (14%)
Rojnikowiec srebrzysty (Orostachys spinosus) NOWOŚĆ! Niezwykły sukulent, tworzący srebrzyste "kule" z mięsistych liści, pochodzi z Chin i Korei. Duże rozety o średnicy do 15 cm. Zakwita latem różowymi kwiatami na wysokich do 20 cm, pokrytych liśćmi łodygach.

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.