Wspaniałe Ogrody Maryli sklep ogrodniczy sadzonki nasiona naturalne kosmetyki
Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Rośliny tarasowe i balkonowe :

[1-50]  [51-100]  [101-112]  [następna] [pokaż wszystko]

 Kordylina purpurowa
więcej informacji...
Kordylina purpurowa
 
Cena: 43.65 zł
Cena: 38.85 zł
Oszczędzasz: 4.80 zł (11%)
Kordylina purpurowa (Cordyline australis "Rubrum") NOWOŚĆ! Zimozielona roślina drzewiasta, pochodzi z gór Nowej Zelandii, doskonale nadaje się do uprawy doniczkowej w ogrodzie lub na tarasie. Ma wyjątkowo egzotyczny wygląd: gruby pień jest zakończony pękiem sztywnych wzniesionych ku górze i częściowo zwieszających się wąskich liści (purpurowych z fioletowym zabarwieniem). Dorasta do 3 m wysokości.

Abutilon "Wezuwiusz" (drzewko)
więcej informacji...
Abutilon "Wezuwiusz" (drzewko)
 
Cena: 32.59 zł
Cena: 19.68 zł
Oszczędzasz: 12.91 zł (40%)
Abutilon "Wezuwiusz" (drzewko) (Abutilon x hybridum "Vesuvius Red") NOWOŚĆ! Zimozielone drzewko na pniu, pochodzi z Brazylii, dorasta do 1,5 m wysokości, do uprawy w pojemnikach - latem w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Ma gęste, klapowane, ciemnozielone liście. Przez cały rok obficie kwitnie pięknymi, kielichowatymi, dużymi kwiatami w kolorze intensywnie pomarańczowo-purpurowym z ciemniejszym żyłkowaniem.

Agapant afrykański
więcej informacji...
Agapant afrykański
 
Cena: 19.98 zł
Cena: 14.65 zł
Oszczędzasz: 5.33 zł (27%)
Agapant afrykański(Agapanthus africanus "Blue Ocean") NOWOŚĆ! Bylina kłączowa o efektownych kwiatach. Ma długie, wąskie liście sezonowe do 50 cm długości. Kwitnie od lipca nawet do przyjścia pierwszych przymrozków. Bardzo efektowne kuliste duże kwiatostany na wysokich łodygach, składają się z licznych, wielopłatkowych kwiatów w kolorze ametystowo-błękitnym. Kwiaty są bardzo trwałe i nadają się na kwiat cięty.

Agawa drzewiasta pstra
więcej informacji...
Agawa drzewiasta pstra
 
Cena: 35.70 zł
Cena: 28.50 zł
Oszczędzasz: 7.20 zł (21%)
Agawa drzewiasta pstra (Agave angustifolia marginata) NOWOŚĆ! Niezwykła barwnolistna agawa tworząca pień. Doskonale nadaje się do uprawy doniczkowej w mieszkaniu (w przeciwieństwie do innych agaw dobrze znosi wysoką temperaturę zimą). Pochodzi z Meksyku, dorasta do 1 m wysokości, latem nadaje się do uprawy w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Tworzy gruby, szarobrązowy pień, zakończony rozetą lancetowatych, niebieskozielonych liści, obrzeżonych kremowym pasem, różowiejącym u nasady.

Akacja księżycowa (duża)
więcej informacji...
Akacja księżycowa (duża)
 
Cena: 46.58 zł
Cena: 38.96 zł
Oszczędzasz: 7.62 zł (17%)
Akacja księżycowa (duża) (Acacia falcata) NOWOŚĆ!!! Rzadko spotykany zimozielony krzew ozdobny ze wschodniej Australii, do uprawy doniczkowej. Dorasta do 2 m wysokości. Ma ozdobne, lancetowate liściaki (rozszerzone ogonki liściowe, które pełnią rolę liści) srebrzysto-zielonkawe, półkoliście , "księżycowo" zakrzywione. Od końca zimy do jesieni zakwita kulistymi, "puszystymi" białymi kwiatami zebranymi w wiechy.

Akacja srebrzysta (duża)
więcej informacji...
Akacja srebrzysta (duża)
 
Cena: 63.55 zł
Cena: 46.49 zł
Oszczędzasz: 17.06 zł (27%)
Akacja srebrzysta (duża) (Acacia dealbata) Krzew ozdobny z Australii do uprawy doniczkowej. Dorasta do 2 m wysokości. Ma zimozielone, ozdobne, pierzaste liście o srebrzystym kolorze (przypominają liście mimozy). Późną zimą bardzo obficie zakwita kulistymi, "puszystymi" żółtymi kwiatami zebranymi w wiechy.

Akacja tasmańska (duża)
więcej informacji...
Akacja tasmańska (duża)
 
Cena: 72.60 zł
Cena: 67.50 zł
Oszczędzasz: 5.10 zł (8%)
Akacja tasmańska (duża) (Acacia retinoides) NOWOŚĆ!!! Zimozielony krzew ozdobny z Tasmanii i Australii do uprawy doniczkowej (zdjęcia "real foto"). Dorasta do 2 m wysokości. Ma ozdobne, lancetowate liściaki (rozszerzone ogonki liściowe, które pełnią rolę liści). Czasami na ich końcach pojawiają się pierzaste liście właściwe. Liściaki mają kolor niebiesko-zielony. Przez cały rok zakwita kulistymi, "puszystymi" żółtymi kwiatami zebranymi w wiechy.

Akacja tasmańska (średnia)
więcej informacji...
Akacja tasmańska (średnia)
 
Cena: 51.72 zł
Cena: 45.60 zł
Oszczędzasz: 6.12 zł (12%)
Akacja tasmańska (średnia) (Acacia retinoides) NOWOŚĆ!!! Zimozielony krzew ozdobny z Tasmanii i Australii do uprawy doniczkowej (zdjęcia "real foto"). Dorasta do 2 m wysokości. Ma ozdobne, lancetowate liściaki (rozszerzone ogonki liściowe, które pełnią rolę liści). Czasami na ich końcach pojawiają się pierzaste liście właściwe. Liściaki mają kolor niebiesko-zielony. Przez cały rok zakwita kulistymi, "puszystymi" żółtymi kwiatami zebranymi w wiechy.

Albicja żółtokwiatowa
więcej informacji...
Albicja żółtokwiatowa
 
Cena: 43.60 zł
Cena: 37.60 zł
Oszczędzasz: 6.00 zł (14%)
Albicja żółtokwiatowa (Albizzia lophanta) NOWOŚĆ! Unikat botaniczny. Drzewko ozdobne z liści i kwiatów, do uprawy doniczkowej, pochodzi z zachodniej Australii. Ma kwiaty zupełnie inne, niż typowe albicje. Są to kwiatostany tworzące walcowate "kolby", złożone z wielu złocistożółtych, "pierzastych" kwiatów. Zakwitają od marca do czerwca, często już w końcu zimy. Jej liście są duże (do 30 cm długości) sezonowe, jasnozielone, pierzaste, przypominają delikatne liście niektórych paproci. Albicja dorasta do 3-5 m wys., tworzy szeroką, parasolowatą koronę.

Bananowiec czerwony
więcej informacji...
Bananowiec czerwony
 
Cena: 36.42 zł
Cena: 29.42 zł
Oszczędzasz: 7.00 zł (20%)
Bananowiec czerwony (Musa maurelii "Red Abyssinian") NOWOŚĆ! Bylina drzewiasta ozdobna, pochodzi z Etiopii, gdzie uprawiana jest dla jadalnych łodyg, z których wyrabia się mączkę (owoce nie są szczególnie smaczne). Jest gatunkiem bananowca szczególnie nadającym się do uprawy w pojemnikach w mieszkaniu, a latem w ogrodzie. Dorasta do 5 m wys., tworzy prosty pień ozdobiony pękiem długich i szerokich liści, zabarwionych na piękny purpurowo-fioletowy kolor. Z kłącza podziemnego wyrastają rośliny potomne.

Bananowiec etiopski (duży)
więcej informacji...
Bananowiec etiopski (duży)
 
Cena: 112.96 zł
Cena: 98.75 zł
Oszczędzasz: 14.21 zł (13%)
Bananowiec etiopski (duży) (Musa ventricosum) NOWOŚĆ! Bylina drzewiasta ozdobna (zdjęcie z lewej to "real foto" oferowanej sadzonki), pochodzi z Etiopii, gdzie uprawiana jest dla jadalnych łodyg, z których wyrabia się mączkę (owoce nie są szczególnie smaczne). Jest gatunkiem bananowca szczególnie nadającym się do uprawy w pojemnikach w mieszkaniu, a latem w ogrodzie. Dorasta do 5 m wys., tworzy prosty pień ozdobiony pękiem długich i szerokich ciemnozielonych liści z czerwono podbarwionym unerwieniem i często z nieregularnymi czerwonymi plamami.

Bauhinia storczykowa
więcej informacji...
Bauhinia storczykowa
 
Cena: 15.59 zł
Cena: 12.45 zł
Oszczędzasz: 3.14 zł (21%)
Bauhinia storczykowa(Bauhinia variegata) NOWOŚĆ! Drzewko ozdobne o najpiękniejszych kwiatach, przypominających kwiaty storczyków. Do uprawy doniczkowej, dorasta do 2,5-3 m wysokości. Ma zimozielone, duże, niebieskawo-zielone liście o niezwykłym, nerkowatym kształcie. Latem zakwita dużymi (10 cm średnicy), pięknie pachnącymi, 5-płatkowymi kwiatami w różowo-białym kolorze z purpurowo-żółtym wzorem i bardzo długimi, różowymi pylnikami.

Bauhinia storczykowa (większa)
więcej informacji...
Bauhinia storczykowa (większa)
 
Cena: 36.60 zł
Cena: 28.96 zł
Oszczędzasz: 7.64 zł (21%)
Bauhinia storczykowa (większa)(Bauhinia variegata) NOWOŚĆ! Drzewko ozdobne o najpiękniejszych kwiatach, przypominających kwiaty storczyków. Do uprawy doniczkowej, dorasta do 2,5-3 m wysokości. Ma zimozielone, duże, niebieskawo-zielone liście o niezwykłym, nerkowatym kształcie. Latem zakwita dużymi (10 cm średnicy), pięknie pachnącymi, 5-płatkowymi kwiatami w różowo-białym kolorze z purpurowo-żółtym wzorem i bardzo długimi, różowymi pylnikami.

Begonia drzewiasta
więcej informacji...
Begonia drzewiasta
 
Cena: 89.45 zł
Cena: 78.54 zł
Oszczędzasz: 10.91 zł (13%)
Begonia drzewiasta (Begonia fuchsioides "K.Gercens" NOWOŚĆ! Zimozielona, bujnie rosnąca, krzewiasta bylina ozdobna, pochodzi z Peru, Kolumbii i Ekwadoru, dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy zdrewniały pień (rzeczywiste zdjęcia oferowanej rośliny). Do uprawy doniczkowej. Ma ciemnozielone, błyszczące, lancetowate liście. Kwitnie cały rok (najwięcej od wiosny do jesieni) intensywnie czerwonymi, zwieszającymi się gronami kwiatów. Liście i łodygi są czerwono podbarwione.

Cestrum purpurowe (duże)
więcej informacji...
Cestrum purpurowe (duże)
 
Cena: 77.56 zł
Cena: 67.59 zł
Oszczędzasz: 9.97 zł (13%)
Cestrum purpurowe (duże)(Cestrum elegans "Newelii") Zimozielony krzew ozdobny z kwiatów i liści, do uprawy doniczkowej, dorasta do 2-3 m wysokości. Ma lancetowate, ciemnozielone liście do 10 cm długości. Od lata do późnej jesieni zakwita niezwykłymi rurkowatymi, purpurowymi kwiatami, zebranymi w duże (do 10 cm średnicy), szczytowe wiechy. Powstają z nich ozdobne, czerwone i błyszczące owoce-jagody.

Cyprys włoski
więcej informacji...
Cyprys włoski
 
Cena: 78.59 zł
Cena: 65.85 zł
Oszczędzasz: 12.74 zł (17%)
Cyprys włoski duży (Cupressus sempervirens) Ozdobne, zimozielone iglaste drzewo ozdobne, charakterystyczne dla krajów śródziemnomorskich, dorasta do 2-3 m wysokości (w uprawie doniczkowej, jeśli nie jest przycinany ). Może być cięty i formowany oraz stosowany jako drzewko bonsai. Ma wąski i wysmukły kształt i ciemnozielony kolor.

Cyprys złocisty
więcej informacji...
Cyprys złocisty
 
Cena: 19.98 zł
Cena: 12.98 zł
Oszczędzasz: 7.00 zł (36%)
Cyprys złocisty (Cupressus macrocarpa "Golden Pillar") CENA PROMOCYJNA! Idealny na trwałą domową choinkę! Zimozielony krzew iglasty o najbardziej złocistym zabarwieniu ze wszystkich cyprysów! Dorasta do 6 m wysokości (mniej w uprawie doniczkowej), pochodzi z Kalifornii. Ma wzniesiony, regularny i zwarty pokrój. Ulistnienie ma piękną, intensywnie złocistożółtą barwę, nie zieleniejącą w miarę wzrostu. Kora jest czerwonawa, łuszcząca się. Nadaje się do ozdoby ogrodu lub tarasu.

Czoisja kwiatowa
więcej informacji...
Czoisja kwiatowa
 
Cena: 17.60 zł
Czoisja kwiatowa (Choisya ternata "Fairie") NOWOŚĆ! Rzadko spotykany zimozielony krzew ozdobny z liści i kwiatów, dorasta do 2 m wysokości, ma zwarty i gęsty pokrój. Nadaje się do uprawy gruncie lub w doniczce (na balkonie lub tarasie). Liście są zielone i błyszczące, wąskie, lancetowate i okółkowo osadzone na gałęziach. Dwukrotnie w ciągu roku (późną wiosną i na jesieni) kwitnie wyjątkowo obficie kremowo białymi kwiatami o silnym zapachu pomarańczy. Może być przycinany i formowany, nadaje się na bonsai.

Czystek biały
więcej informacji...
Czystek biały
 
Cena: 38.63 zł
Cena: 28.40 zł
Oszczędzasz: 10.23 zł (27%)
Czystek biały (Cistus x ladanifer "Snow White") NOWOŚĆ! Zimozielony krzew ozdobny i leczniczy, pochodzi z okolic Morza Śródziemnego, dorasta do 1,2 m wysokości, do uprawy w pojemnikach w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. W lecie bardzo obficie kwitnie śnieżnobiałymi kwiatami z żółtymi pręcikami.
Suszone liście tej rośliny są używane do herbatek ziołowych i mają cenne właściwości lecznicze (stymulujące, oczyszczające i antybakteryjne).

Dąb korkowy (duży)
więcej informacji...
Dąb korkowy (duży)
 
Cena: 56.40 zł
Cena: 48.35 zł
Oszczędzasz: 8.05 zł (15%)
Dąb korkowy (duży) (Quercus suber) NOWOŚĆ! Zimozielone drzewo ozdobne i użytkowe z okolic Morza Śródziemnego, do uprawy doniczkowej, dorasta do 2-3 m wysokości, tworzy luźną koronę. Ma dekoracyjne, skórzaste, ciemnozielone i błyszczące liście, podobne do liści lauru. Kora jest także dekoracyjna, na starszych roślinach głęboko spękana, ciemnoszara. Z kory tego dębu wytwarzany jest korek. Kiełkujące wiosną żołędzie tego dębu są suszone, mielone i używane jako zamiennik kawy.
Doskonale nadaje się na drzewko bonsai; dobrze znosi cięcie i formowanie.

Datura niebieska (aknistus) duża
więcej informacji...
Datura niebieska (aknistus) duża
 
Cena: 116.48 zł
Cena: 94.65 zł
Oszczędzasz: 21.83 zł (19%)
Datura niebieska (aknistus) duża(Acnistus australis "Angelic Blue") NOWOŚĆ! Rzadko spotykany zimozielony krzew ozdobny do uprawy doniczkowej i w ogrodzie, dorasta do 1,5 m wysokości. Roślina podobna do datury, ale o kwiatach barwy intensywnie niebieskiej. Kwitnie obficie od czerwca do jesieni licznymi, lejkowatymi kwiatami. Liście: do 10 cm długości, srebrzysto-zielone.

Datura pstrolistna
więcej informacji...
Datura pstrolistna
 
Cena: 11.85 zł
Cena: 8.35 zł
Oszczędzasz: 3.50 zł (30%)
Datura pstrolistna (Datura "Variegata") NOWOŚĆ! Rzadko spotykana odmiana datury- krzew ozdobny do uprawy doniczkowej i w ogrodzie, dorasta do 2 m wysokości. Jest ozdobna z dużych, kremowo-białych lejkowatych kwiatów, do 15 cm długości; kwitnie obficie od czerwca do jesieni. Ma także wyjątkowo dekoracyjne liście: do 15 cm długości, srebrzysto-zielone, obrzeżone białym paskiem.

Dianella wspaniała
więcej informacji...
Dianella wspaniała
 
Cena: 16.45 zł
Cena: 12.56 zł
Oszczędzasz: 3.89 zł (24%)
Dianella wspaniała (Dianella revoluta "CoolVista") NOWOŚĆ! Unikat botaniczny, zimozielona bylina ozdobna z liści, kwiatów i owoców, pochodzi z Australii, tworzy gęste kępy wąskich, wzniesionych liści, dorasta do 45 cm wysokości i 40 cm szerokości. Liście mają niebiesko-zielonkawy kolor. Od wiosny do lata zakwita dużymi wiechami, niewielkich, lazurowo-niebieskich kwiatków z żółtymi pręcikami. Piękną ozdobą są wyjątkowo dekoracyjne owoce-jagody (niejadalne), powstające samopylnie. Mają średnicę 6 mm i niezwykły, jaskrawy fioletowo-niebieski kolor.

Dracena pasiasta
więcej informacji...
Dracena pasiasta
 
Cena: 14.50 zł
Cena: 11.50 zł
Oszczędzasz: 3.00 zł (21%)
Dracena pasiasta (Dracaena fragrans "Massangeana") NOWOŚĆ! Zimozielona roślina drzewiasta do uprawy doniczkowej, dorasta do 3 m wysokości. Pochodzi z Afryki. Tworzy prosty, szaro-brązowy pień, zakończony rozetą wielkich liści (do 1 m długości), zielonych i błyszczących w żółte paski.

Drzewo butelkowe PROMOCJA!
więcej informacji...
Drzewo butelkowe PROMOCJA!
 
Cena: 19.65 zł
Cena: 12.50 zł
Oszczędzasz: 7.15 zł (37%)
Drzewo butelkowe PROMOCJA! (Beaucarnea recurvata var. intermedia) Ozdobny sukulent do uprawy doniczkowej, pochodzi z pustyń Meksyku, dorasta do 2 m wysokości. Tworzy masywny pień, który u podstawy rozszerza się butelkowato. Pień pokryty jest szarą, żłobkowaną korą (przypomina stopę słonia) i zakończony pękiem gęstych, zwieszających się, lekko pofalowanych, zielonych liści.

Drzewo płomieniste (metrosideros)
więcej informacji...
Drzewo płomieniste (metrosideros)
 
Cena: 58.35 zł
Cena: 46.65 zł
Oszczędzasz: 11.70 zł (21%)
Drzewo płomieniste (metrosideros) (Metrosideros excelsa) NOWOŚC! Zimozielone drzewko ozdobne do uprawy doniczkowej o wyjątkowo dekoracyjnych kwiatach. Dorasta do 2 m wysokości. W lecie zakwita bardzo obficie pięknymi, "puszystymi", jaskrawoczerwonymi kwiatami na końcach pędów. Liście podłużne, ciemnozielone i błyszczące.

Eukaliptus cytrynowy (duży)
więcej informacji...
Eukaliptus cytrynowy (duży)
 
Cena: 36.50 zł
Cena: 24.86 zł
Oszczędzasz: 11.64 zł (32%)
Eukaliptus cytrynowy (duży) (Eucalyptus citriodora) PROMOCJA! Najpiękniej pachnący eukaliptus! Zimozielone drzewko o wydłużonych, jasnozielonych liściach. Cała roślina pachnie bardzo intensywnym zapachem cytrynowym. Nadaje się do uprawy w doniczce. Dorasta do 2-3 m wysokości, może być przycinany i formowany. Od października do grudnia zakwita pachnącymi, białymi kwiatami.
Roślina odstrasza komary, muchy i inne uciążliwe owady. Wysuszone liście można stosować do saszetek zapachowych (chronią odzież przed molami).
Lubi słońce i ziemię średnio żyzną z dodatkiem torfu kwaśnego. Nie jest odporny na mróz, musi zimować w mieszkaniu. Przesadzanie co roku na wiosnę (unikać uszkadzania korzeni). Nawożenie w okresie kwiecień-sierpień nawozami bez wapnia. Wymaga częstego podlewania, także w zimie (nie znosi suszy).
WYSYŁAMY DRZEWA WYSOKOŚCI 150-160 CM, UKORZENIONE W POJEMNIKACH.

Eukaliptus leczniczy (bardzo duży)
więcej informacji...
Eukaliptus leczniczy (bardzo duży)
 
Cena: 389.00 zł
Cena: 285.00 zł
Oszczędzasz: 104.00 zł (27%)
Eukaliptus leczniczy (bardzo duży) (Eucalyptus globulus) PROMOCJA! Eukaliptus ozdobny i leczniczy. Zimozielone drzewko o dekoracyjnych, niebieskawych liściach z woskowym nalotem. Cała roślina wydziela lecznicze olejki eteryczne o właściwościach bakteriobójczych (używane w inhalacjach w chorobach dróg oddechowych). Nadaje się do uprawy w donicy. Dorasta do 2-3 m wysokości, może być przycinany i formowany. Od października do grudnia zakwita pachnącymi, białymi kwiatami.

Eukaliptus tęczowy
więcej informacji...
Eukaliptus tęczowy
 
Cena: 29.87 zł
Cena: 26.59 zł
Oszczędzasz: 3.28 zł (11%)
Eukaliptus tęczowy (Eucalyptus deglupta) NOWOŚĆ! Wiecznie zielone ozdobne drzewo o jaskrawej, wielobarwnej korze, do uprawy doniczkowej.
Dorasta do 3 m wysokości, pochodzi z płd-wsch. Azji. Ma liście lancetowate, jasnozielone, młode są podbarwione czerwono. Kora pnia i starszych gałęzi ma niespotykane, jaskrawe kolory: fiolet, żółć, seledyn, róż i czerwień. Kora łuszczy się wąskimi podłużnymi paskami, odsłaniając kolejne kolory. Wzrost niezbyt szybki. Wyjątkowo ozdobna roślina do dekoracji tarasu lub balkonu. Może być przycinany, nadaje się na bonsai.

Fatsja japońska PROMOCJA!
więcej informacji...
Fatsja japońska PROMOCJA!
 
Cena: 14.28 zł
Cena: 10.79 zł
Oszczędzasz: 3.49 zł (25%)
Fatsja japońska (Fatsia japonica) PROMOCJA! Niezastąpiona roślina do ozdabiania zacienionych miejsc w ogrodzie, na balkonie lub tarasie (do uprawy doniczkowej). Jest zimozielonym krzewem ozdobnym, dorastającym do 2 m wys. Ma egzotyczny i bardzo dekoracyjny wygląd: tworzy prosty pień, z którego wyrastają bardzo duże (do 60 cm długości) okrągłe palczaste liście- bardzo błyszczące i ciemnozielone. Jesienią zakwita baldachami ozdobnych białych kwiatów.

Fikus pstrolistny
więcej informacji...
Fikus pstrolistny
 
Cena: 9.60 zł
Fikus pstrolistny (Ficus elastica var. decora variegata) Zimozielone drzewko do uprawy doniczkowej w mieszkaniu, na tarasie lub w ogrodzie. Bardzo dekoracyjna odmiana o dużych (do 45 cm długości), skórzastych i błyszczących liściach, mozaikowatych, szarozielonych w kremowożółte, białe i różowe pasy i smugi. Ogonki liściowe i młode liście są różowe. Dorasta do 2-3 m wysokości, rośnie powoli.

Fikus żeń-szeniowy (bonsai)
więcej informacji...
Fikus żeń-szeniowy (bonsai)
 
Cena: 18.96 zł
Cena: 14.89 zł
Oszczędzasz: 4.07 zł (22%)
Fikus żeń-szeniowy (bonsai) (Ficus microcarpa "Ginseng") PROMOCJA! Zimozielone drzewko o ozdobnych liściach i pniu (zdjęcia "real foto"). Roślina o lancetowatych, skórzastych, ciemnozielonych i błyszczących liściach. Ma dekoracyjny, bulwiasty, rozgałęziony pień o jasnoszarej, gładkiej korze (przypomina kształtem korzeń żeń-szenia). Rośnie powoli (sztucznie zmniejszony wzrost).

Fremontodendron
więcej informacji...
Fremontodendron
 
Cena: 98.60 zł
Cena: 87.60 zł
Oszczędzasz: 11.00 zł (12%)
Fremontodendron (Fremontodendron "California Glory") NOWOŚĆ! Unikat botaniczny. Jeden z najpiękniejszych zimozielonych krzewów kwitnących. Krzew z zachodnich USA (Kalifornia i Arizona), dorasta do 2 m wysokości (w uprawie doniczkowej), tworzy rozłożystą koronę. Ma wiecznie zielone, 5-klapowe, błyszczące, ciemnozielone liście do 7 cm długości. Ma wyjątkowo długie i obfite kwitnienie: od kwietnia do grudnia bardzo obficie (tak, że kwiaty często zupełnie zasłaniają liście) zakwita dużymi (do 6 cm średnicy) jaskrawo żółtymi, pięciopłatkowymi kwiatami.

Fuksja "Dutch Pearl" drzewko
więcej informacji...
Fuksja "Dutch Pearl" drzewko
 
Cena: 47.40 zł
Cena: 28.95 zł
Oszczędzasz: 18.45 zł (39%)
Fuksja "Dutch Pearl" drzewko (Fuchsia "Dutch Pearl") PROMOCJA! Jest gęstym krzewem o drzewiastym pokroju, dorastającym do 1 m wysokości. Liście ma sezonowe, jasnozielone. Od lipca do końca października okrywa się masą perłowo-różowo-białych kwiatów.
Do uprawy doniczkowej. Lubi podłoże próchniczne wilgotne, lekko kwaśne i stanowiska półcieniste osłonięte. Musi zimować w zabezpieczonym przed mrozem pomieszczeniu.
WYSYŁAMY ROŚLINY KWITNĄCE W FORMIE ROZGAŁĘZIONEGO DRZEWKA WYSOKOŚCI 70-80 CM, UKORZENIONE W POJEMNIKACH.

Fuksja koralowa
więcej informacji...
Fuksja koralowa
 
Cena: 18.45 zł
Cena: 16.34 zł
Oszczędzasz: 2.11 zł (12%)
Fuksja koralowa (Fuchsia x hybrida "Koralle") NOWOŚĆ! Jest gęstym, zimozielonym krzewem do 100 cm wysokości, do uprawy doniczkowej. Ma dekoracyjne, czerwonawe liście o aksamitnym połysku. Od wiosny do końca października okrywa się masą wydłużonych koralowo-czerwonych kwiatów.

Gerbera miniaturowa
więcej informacji...
Gerbera miniaturowa
 
Cena: 10.60 zł
Gerbera miniaturowa (Gerbera jamesonii "Dwarf Pandora") NOWOŚĆ! Pięknie kwitnąca bylina do uprawy doniczkowej, pochodzi z południowej Afryki. Miniaturowa, dorasta do 25 cm wysokości, tworzy gęste kępy zielonych, klapowanych liści. Od wiosny do jesieni obficie kwitnie kwiatami o średnicy do 8 cm, w kolorach: różowym, purpurowym i żółtym.

Grewilla australijska (duża)
więcej informacji...
Grewilla australijska (duża)
 
Cena: 102.34 zł
Cena: 86.45 zł
Oszczędzasz: 15.89 zł (16%)
Grewilla australijska (duża) (Grevillea "Canberra Gem") NOWOŚĆ! Zimozielony krzew ozdobny do uprawy doniczkowej w ogrodzie, na balkonie lub tarasie, dorasta do 3 m wysokości (zdjęcie "real foto"). Ma liście bardzo wąskie, igiełkowate, błyszczące, ciemnozielone. Przez cały rok (z nasileniem w początku lata i w zimie) zakwita niezwykłymi ciemno-różowo-czerwonymi kwiatami, przypominającymi zagięte pazurki do 5 cm długości.

Grewilla złocista
więcej informacji...
Grewilla złocista
 
Cena: 23.25 zł
Cena: 18.56 zł
Oszczędzasz: 4.69 zł (21%)
Grewilla złocista (Grevillea robusta "Bush Glow") NOWOŚĆ! Prawdziwy cud natury! Zimozielony krzew ozdobny do uprawy doniczkowej w ogrodzie, na balkonie lub tarasie, dorasta do 3 m wysokości (w uprawie doniczkowej). Ma liście pierzaste, ciemnozielone. Przez cały rok (z nasileniem w początku lata i w zimie) zakwita niezwykłymi, bardzo dużymi (do 25 cm długości!), szczoteczkowatymi kwiatostanami w cieniowanych barwach złocisto-pomarańczowych.

Guzmania
więcej informacji...
Guzmania
 
Cena: 8.50 zł
Guzmania (Guzmania x lingulata) NOWOŚĆ!!! Wiecznie zielona bylina o pięknych kwiatach z Ameryki Środkowej, dorasta do 60 cm wysokości (zdjęcie "real foto"). Nadaje się do uprawy doniczkowej w mieszkaniu. Tworzy rozety zielonych, błyszczących, skórzastych liści, z których wyrasta egzotyczny kłosowaty kwiatostan w kolorze od jasnego różu i czerwieni do ciemnej purpury. Rośliny zakwitają przez większość roku a kwiaty są wyjątkowo trwałe.

Hebe pstrolistne
więcej informacji...
Hebe pstrolistne
 
Cena: 18.65 zł
Cena: 12.98 zł
Oszczędzasz: 5.67 zł (31%)
Hebe pstrolistne (Hebe andersonii "Variegata") PROMOCJA! Zimozielony, gęsty krzew ozdobny, do uprawy w gruncie lub w doniczce, dorasta do 40 cm wysokości i podobnej szerokości, pochodzi z Nowej Zelandii. Ma ozdobne, skórzaste i błyszczące liście do 3 cm długości; są jasnozielone i obrzeżone szerokim, kremowym paskiem. Dwukrotnie w ciągu roku (latem i jesienią aż do zimy) zakwita obficie wiechami intensywnie fioletowych, bardzo efektownych kwiatów.

Heliotrop "Princess"
więcej informacji...
Heliotrop "Princess"
 
Cena: 10.60 zł
Cena: 8.32 zł
Oszczędzasz: 2.28 zł (22%)
Heliotrop "Princess" (Heliotropum arborescens "Princess Marine") NOWOŚĆ! Zimozielony krzew ozdobny, pochodzi z Peru, dorasta do 1,2 m wysokości, do uprawy w pojemnikach w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Ma gęste, ciemnozielone liście z purpurowym odcieniem. Przez całe lato, aż do połowy listopada bardzo obficie kwitnie fioletowo-niebieskimi kwiatami, o wyjątkowo silnym i pięknym zapachu.

Heliotrop drzewiasty
więcej informacji...
Heliotrop drzewiasty
 
Cena: 26.50 zł
Heliotrop drzewiasty (Heliotropum arborescens "Princess Marine") NOWOŚĆ! Drzewko na pniu, pochodzi z Peru, dorasta do 1,2 m wysokości, do uprawy w pojemnikach w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Ma gęste, ciemnozielone liście z purpurowym odcieniem. Przez całe lato, aż do połowy listopada bardzo obficie kwitnie fioletowo-niebieskimi kwiatami, o wyjątkowo silnym i pięknym zapachu.

Hibiskus bylinowy purpurowy
więcej informacji...
Hibiskus bylinowy purpurowy
 
Cena: 18.74 zł
Cena: 16.49 zł
Oszczędzasz: 2.25 zł (13%)
Hibiskus bylinowy purpurowy (Hibiscus "Mahagony Splendor") NOWOŚĆ! Okazała bylina o dekoracyjnych liściach i czerwonych kwiatach. Do uprawy doniczkowej (sezonowej w ogrodzie). Dorasta do 150 cm wysokości, tworzy gęste kępy wzniesionych łodyg, okrytych pięknymi, dużymi liśćmi (pierzastymi, podobnymi do liści klonu japońskiego) w kolorze ciemnej purpury. Latem zakwita bardzo dużymi kwiatami (do 25 cm średnicy) w kolorze czerwonym (piękny kontrast z ciemnymi liśćmi).

Hibiskus chiński różowy (drzewko)
więcej informacji...
Hibiskus chiński różowy (drzewko)
 
Cena: 34.60 zł
Hibiskus chiński różowy (drzewko) (Hibiscus rosa-sinensis "The President") NOWOŚĆ! Wiecznie zielone drzewko, ozdobne z kwiatów i liści, , dorasta do 1 m wysokości. Nadaje się do uprawy doniczkowej i latem do ozdoby tarasu lub balkonu. Tworzy luźną koronę. Ma liście duże (do 15 cm długości), jajowate, ciemnozielone i błyszczące. Od czerwca do października obficie zakwita dużymi (10 cm średnicy) 5-płatkowymi jaskrawo-różowymi kwiatami z długimi pylnikami.

Hibiskus chiński żółty (drzewko)
więcej informacji...
Hibiskus chiński żółty (drzewko)
 
Cena: 34.60 zł
Hibiskus chiński żółty (drzewko) (Hibiscus rosa-sinensis "Kinchens Yellow") NOWOŚĆ! Wiecznie zielone drzewko, ozdobne z kwiatów i liści, , dorasta do 1 m wysokości. Nadaje się do uprawy doniczkowej i latem do ozdoby tarasu lub balkonu. Tworzy luźną koronę. Ma liście duże (do 15 cm długości), jajowate, ciemnozielone i błyszczące. Od czerwca do października obficie zakwita dużymi (10 cm średnicy) 5-płatkowymi złocisto-żółtymi kwiatami z długimi pylnikami.

Hymenosporum kwiatowe
więcej informacji...
Hymenosporum kwiatowe
 
Cena: 27.60 zł
Cena: 23.95 zł
Oszczędzasz: 3.65 zł (14%)
Hymenosporum kwiatowe (Hymenosporum flavum) NOWOŚĆ! Zimozielony krzew ozdobny do uprawy doniczkowej na balkonach lub tarasach. Pochodzi z Australii i Nowej Gwinei, dorasta do 2-3 m wysokości. Ma błyszczące, ciemnozielone liście. Kwitnie obficie od marca do jesieni wielkimi (do 20 cm średnicy) baldachami pięknie pachnących kwiatów. Kwiaty (o średnicy 3 cm) po rozwinięciu są blado-kremowe, po czym nagle zmieniają kolor na złocisto-pomarańczowy.

Jakaranda
więcej informacji...
Jakaranda
 
Cena: 12.60 zł
Cena: 9.65 zł
Oszczędzasz: 2.95 zł (24%)
Jakaranda (Jacaranda mimosifolia) NOWOŚC! Drzewko ozdobne do uprawy doniczkowej o wyjątkowo dekoracyjnych, podwójnie pierzastych, dużych (do 25 cm długości), sezonowych liściach, złożonych z wielu małych, jaskrawozielonych listków (podobnych do liści mimozy). Dorasta do 2 m wysokości. Od wiosny do połowy lata zakwita wiechami (30 cm długości) fiołkowych, dzwonkowatych kwiatów.

Jaśmin pnący zimozielony (duży)
więcej informacji...
Jaśmin pnący zimozielony (duży)
 
Cena: 45.68 zł
Cena: 38.96 zł
Oszczędzasz: 6.72 zł (15%)
Jaśmin pnący zimozielony (duży) (Trachelospermum jasminoides "Star of Toscana") NOWOŚĆ! Zimozielone, bujne, obficie kwitnące pnącze do 3 m wysokości, pochodzi z Chin, Japonii i Wietnamu. Pędy są gęsto okryte lancetowatymi, ciemnozielonymi, błyszczącymi liśćmi. Od wiosny do grudnia bardzo obficie kwitnie masą białych, pięknie i mocno pachnących, gwiazdkowatych kwiatów o średnicy ok. 1 cm.

Kaktus drzewiasty Cholla
więcej informacji...
Kaktus drzewiasty Cholla
 
Cena: 14.50 zł
Cena: 12.56 zł
Oszczędzasz: 1.94 zł (14%)
Kaktus drzewiasty Cholla (Cylindropuntia molesta) NOWOŚĆ!!! Kaktus ozdobny o pokroju drzewiastym, z Meksyku, dorasta do 2 m wysokości. Ma ciemnozielone, walcowate łodygi, gęsto okryte białymi igłami, które tworzą dekoracyjny kontrast z pędami. Po kilku latach wytwarza zdrewniały pień z licznymi odgałęzieniami. Wczesnym latem zakwita na końcach pędów pięknymi, dużymi, ciemnoróżowymi kwiatami, z których powstają dekoracyjne, pomarańczowe owoce.

Kalanchoe drzewiasta
więcej informacji...
Kalanchoe drzewiasta
 
Cena: 16.75 zł
Cena: 13.86 zł
Oszczędzasz: 2.89 zł (18%)
Kalanchoe drzewiasta (Kalanchoe beharensis) NOWOŚĆ! Zimozielona, drzewiasta, sukulentowa bylina kwiatowa do uprawy w mieszkaniu, dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy wzniesiony, zdrewniały pień, rozgałęziający się ku górze. Ma duże i szerokie, spiczaste, skórzaste i filcowato, srebrzyście owłosione liście. W lecie zakwita wielkimi, wiechami (do 60 cm długości) zielono-żółto-różowych kwiatów.

[1-50]  [51-100]  [101-112]  [następna] [pokaż wszystko]
 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.