Wspaniałe Ogrody Maryli sklep ogrodniczy sadzonki nasiona naturalne kosmetyki
Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Rośliny do oczek wodnych :

Bakopa karolińska
więcej informacji...
Bakopa karolińska
 
Cena: 5.23 zł
Cena: 3.65 zł
Oszczędzasz: 1.58 zł (31%)
Bakopa karolińska(Bacopa caroliniana) Bujna bylina wodna z południowo-wschodnich USA, tworząca długie, pływające na powierzchni pędy. Z długich łodyg wyrastają naprzeciwlegle bezogonkowe, owalne liście zakończone szpiczasto. Każda następna para liści obrócona jest względem poprzedniej o 90°. Kolorystyka liści zmienna, zależna od intensywności oświetlenia –od zielonego w cieniu do rdzawo brązowego w pełnym słońcu. Roślina tworzy luźne, "puszyste" kępy w strefie przybrzeżnej. Rozrasta się szybko. W lecie zakwita pięknymi, błękitnymi kwiatami.

Bobrek trójlistkowy
więcej informacji...
Bobrek trójlistkowy
 
Cena: 7.89 zł
Cena: 6.69 zł
Oszczędzasz: 1.20 zł (16%)
Bobrek trójlistkowy(Menyanthes trifoliata) Bylina wodna o silnych, płożących kłączach, dorasta do 30 cm wysokości, szeroko rozrasta się na boki (do 1,2 m). Rośnie w strefie brzegowej (do głębokości 20 cm). Ma potrójne, jajowate, jasnozielone listki. Późną wiosną i wczesnym latem zakwita efektownymi, wzniesionymi kwiatostanami, złożonymi z ok. 20 kwiatów (białych wewnątrz, różowych w środku, z gęsto postrzępionymi brzegami płatków).
Bobrek jest znaną rośliną leczniczą, od wieków stosowaną w medycynie ludowej. Napar z jego liści pomaga na problemy trawienne, zwalcza bóle migrenowe i poprawia pamięć i koncentrację u osób starszych.

Czermień błotna
więcej informacji...
Czermień błotna
 
Cena: 12.50 zł
Cena: 9.76 zł
Oszczędzasz: 2.74 zł (22%)
Czermień błotna (Calla palustris) Okazała kłączowa bylina ozdobna, dorasta do 30 cm wysokości. Liście są sezonowe, sercowate, ciemnozielone i błyszczące. Zakwita efektownymi białymi kwiatami, podobnymi do kwiatów kalli. Jesienią roślinę zdobią czerwone kolby owoców.

Gracjola (konitrut)
więcej informacji...
Gracjola (konitrut)
 
Cena: 7.56 zł
Cena: 6.34 zł
Oszczędzasz: 1.22 zł (17%)
Gracjola lekarska (konitrut)(Gratiola officinalis) Kłączowa bylina wodna, dorasta do 40 cm wysokości, rozrasta się w gęste kępy. Rośnie w strefie brzegowej (do głębokości 10 cm). Ma wzniesione łodygi, gęsto pokryte lancetowatymi, jasnozielonymi liśćmi. Późną wiosną i wczesnym latem zakwita dużymi, efektownymi, kielichowatymi kwiatami, biało-różowymi z czerwonym żyłkowaniem.
Jest znaną rośliną leczniczą, od wieków stosowaną w medycynie ludowej jako skuteczny środek na choroby skóry i hemoroidy (w formie nalewek do nacierań lub maści).

Hydrokotyla pstra
więcej informacji...
Hydrokotyla pstra
 
Cena: 6.97 zł
Cena: 5.39 zł
Oszczędzasz: 1.58 zł (23%)
Hydrokotyla pstra(Hydrocotyle sibthorpioides "Crystal Confetti") Bujna bylina wodna, tworząca pływające na powierzchni pędy. Liście są bardzo dekoracyjne, okrągłe, srebrzystozielone z kremowym obrzeżeniem. Roślina tworzy luźne kępy w strefie przybrzeżnej. Rozrasta się szybko. .

Irys wodny amerykański
więcej informacji...
Irys wodny amerykański
 
Cena: 18.98 zł
Cena: 15.78 zł
Oszczędzasz: 3.20 zł (17%)
Irys wodny amerykański ((Iris versicolor "Kermesina"). NOWOŚĆ! Gatunek irysa bylinowego, ozdobnego z kwiatów, dorasta do 75 cm wysokości. Tworzy gęste kępy sezonowych, wąskich, mieczowatych, jasnozielonych liści. Od późnej wiosny do lipca zakwita pięknymi, fioletowo-lawendowo-białymi (żyłkowanymi) kwiatami (7 cm średnicy) z żółtymi plamami u nasady płatków.

Irys wodny pstry
więcej informacji...
Irys wodny pstry
 
Cena: 11.45 zł
Cena: 9.96 zł
Oszczędzasz: 1.49 zł (14%)
Irys wodny pstry(Iris pseudoacorus "Variegata") Bujna kłączowa ozdobna bylina nadwodna, tworząca gęste kępy. Liście są dekoracyjne, jasnozielone z białym, szerokim pasem, mieczowate, do 1 m wysokości. Późną wiosną (do lipca) zakwita okazałymi, żółtymi kwiatami.

Jaskier wodny
więcej informacji...
Jaskier wodny
 
Cena: 11.85 zł
Cena: 7.59 zł
Oszczędzasz: 4.26 zł (36%)
Jaskier wodny (Ranunculus flammula) NOWOŚĆ! Kłączowa bylina ozdobna, pochodzi z Afryki, dorasta do 40-50 cm wysokości, tworzy gęste kępy. Od czerwca do sierpnia zakwita pojedynczymi, złocistymi kwiatkami z koroną pręcików, na wysokich łodygach. Liście są lancetowate i nitkowate, ciemnozielone i błyszczące.

Kaczeniec o pełnych kwiatach
więcej informacji...
Kaczeniec o pełnych kwiatach
 
Cena: 10.34 zł
Cena: 8.95 zł
Oszczędzasz: 1.39 zł (14%)
Kaczeniec o pełnych kwiatach(Caltha palustris "Flore Pleno") Kępiasta bylina nadwodna, dorasta do 25 cm wysokości, tworzy gęste kępy. Liście są dekoracyjne, ciemnozielone, błyszczące, nerkowate. Wiosną zakwita dużymi, efektownymi, pełnymi, złocisto-żółtymi kwiatami.

Kalia etiopska
więcej informacji...
Kalia etiopska
 
Cena: 19.78 zł
Cena: 16.55 zł
Oszczędzasz: 3.23 zł (17%)
Kalia etiopska (Zantedeschia aethiopica) NOWOŚĆ! Okazała zimozielona kłączowa bylina ozdobna, pochodzi z Afryki, dorasta do 1 m wysokości, tworzy gęste kępy. Od maja do sierpnia zakwita niezwykłymi kwiatostanami: na wysokich łodygach osadzone są czysto-białe pochwy długości do 15 cm, z żółtymi pylnikami wewnątrz. Nadają się na kwiat cięty (są bardzo trwałe w wazonie). Liście są dekoracyjne, wydłużone, ciemnozielone i błyszczące.

Mieczyk wodny
więcej informacji...
Mieczyk wodny
 
Cena: 9.95 zł
Cena: 6.75 zł
Oszczędzasz: 3.20 zł (33%)
Mieczyk wodny (Hesperantha coccinea "Mrs. Hegarty") PROMOCJA! Półzimozielona kłączowa bylina ozdobna, pochodzi z południowej Afryki, dorasta do 60 cm wysokości, tworzy gęste kępy. Od lipca do października zakwita efektownymi kwiatostanami: na wysokich łodygach osadzone są pojedyncze, łososiowo-różowe, w środku jaśniejsze kwiaty, z ciemnymi pylnikami wewnątrz. Liście są dekoracyjne, mieczowate, jasnozielone. Przypomina wyglądem mieczyki ogrodowe.

Mięta wodna angielska
więcej informacji...
Mięta wodna angielska
 
Cena: 10.65 zł
Cena: 8.23 zł
Oszczędzasz: 2.42 zł (23%)
Mięta wodna angielska(Preslia cervinia) NOWOŚĆ! Kłączowa bylina wodna (ozdobna, przyprawowa i lecznicza) z wybrzeży Morza Śródziemnego, dorasta do 30 cm wysokości, rozrasta się w gęste kępy, wytwarza pędy, unoszące się na powierzchni wody. Łodygi wzniesione, gęsto pokryte okółkowymi, wąskimi liśćmi. Cała roślina silnie pachnie przyjemnym zapachem miętowym (jednak wyglądem nie przypomina zwykłej mięty). Ma wzniesione łodygi, gęsto pokryte owalnymi, jasnozielonymi liśćmi. Od czerwca do sierpnia zakwita niezwykłymi, kulistymi, niebieskimi kwiatostanami, osadzonymi "piętrowo" na szczytach pędów.
Jest rośliną leczniczą, stosowaną jako skuteczny środek w dolegliwościach żołądkowych. Także jako przyprawa do aromatyzowania napoi i sałatek. Używana do wyrobu kosmetyków i perfum (np. Kenzo).

Myriofyllum brazylijskie
więcej informacji...
Myriofyllum brazylijskie
 
Cena: 5.80 zł
Cena: 4.12 zł
Oszczędzasz: 1.68 zł (29%)
Myriofyllum brazylijskie(Myriophyllum brasiliensis) Bujna bylina wodna, tworząca długie, pływające na powierzchni pędy. Liście są bardzo dekoracyjne, pierzaste, jasnozielone, osadzone na kontrastowo zabarwionych, czerwonawych łodyżkach. Roślina tworzy luźne, "puszyste" kępy w strefie przybrzeżnej. Rozrasta się szybko.

Nenufar purpurowy
więcej informacji...
Nenufar purpurowy
 
Cena: 24.85 zł
Cena: 19.59 zł
Oszczędzasz: 5.26 zł (22%)
Nenufar purpurowy (Nymphaea "Attraction") NOWOŚĆ! Wodna, kłączowa bylina, obficie kwitnąca. Tworzy pęki dużych, sezonowych, ciemnozielonych i błyszczących liści z czerwonym podbarwieniem, pływających na powierzchni wody. Przez całe lato zakwita dużymi (do 10 cm średnicy) kwiatami w kolorze cieniowanej purpury z żółtymi, dużymi pylnikami.

Nenufar różowy
więcej informacji...
Nenufar różowy
 
Cena: 25.23 zł
Cena: 19.45 zł
Oszczędzasz: 5.78 zł (23%)
Nenufar różowy (Nymphaea "Evelyn Randing") NOWOŚĆ! Wodna, kłączowa bylina, obficie kwitnąca. Tworzy pęki dużych, sezonowych, ciemnozielonych i błyszczących liści w czerwone cętki i smugi, pływających na powierzchni wody. Przez całe lato zakwita dużymi (do 15 cm średnicy) kwiatami w kolorze cieniowanego różu z żółtymi, dużymi pylnikami.

Nenufar różowy miniaturowy
więcej informacji...
Nenufar różowy miniaturowy
 
Cena: 24.85 zł
Cena: 19.59 zł
Oszczędzasz: 5.26 zł (22%)
Nenufar różowy miniaturowy(Nymphaea "Marilacea Carnea") NOWOŚĆ! Wodna, kłączowa bylina, obficie kwitnąca. Tworzy pęki dużych, sezonowych, ciemnozielonych i błyszczących liści, pływających na powierzchni wody. Przez całe lato zakwita dużymi (do 10 cm średnicy) kwiatami w kolorze cieniowanego różu z żółtymi, dużymi pylnikami.

Nenufar żółty miniaturowy
więcej informacji...
Nenufar żółty miniaturowy
 
Cena: 25.23 zł
Cena: 19.45 zł
Oszczędzasz: 5.78 zł (23%)
Nenufar żółty miniaturowy (Nymphaea "Chromatella") NOWOŚĆ! Wodna, kłączowa bylina, obficie kwitnąca. Tworzy pęki dużych, sezonowych, ciemnozielonych i błyszczących liści w czerwone cętki i smugi, pływających na powierzchni wody. Przez całe lato zakwita dużymi (do 15 cm średnicy) kwiatami w kolorze cieniowanej złocistej żółci z żółtymi, dużymi pylnikami.

Osoka aloesowata
więcej informacji...
Osoka aloesowata
 
Cena: 12.80 zł
Cena: 10.95 zł
Oszczędzasz: 1.85 zł (15%)
Osoka aloesowata(Stratiotes aloides ) Pływająca zimozielona bylina wodna, tworząca bezłodygowe gęste rozety liści (unoszą się na powierzchni lub są zanurzone w wodzie). Liście są efektowne, ciemnozielone, wąskie, gęsto ząbkowane. W połowie lata zakwita dużymi, efektownymi, kubkowatymi kwiatami, białymi z różowym podbarwieniem. Na zimę rozety liści zanurzają się na dno zbiornika, wiosną stopniowo wynurzają się na powierzchnię wody.
Jest doskonałym "natleniaczem" i biologicznym filtrem w oczkach wodnych.

Papirus ogrodowy
więcej informacji...
Papirus ogrodowy
 
Cena: 18.95 zł
Cena: 17.59 zł
Oszczędzasz: 1.36 zł (8%)
Papirus ogrodowy (Cyperus eragrostis) NOWOŚĆ! Jedyny gatunek papirusu, który może rosnąć w Polsce. Ozdobna bylina nadwodna, dorasta do 90 cm wysokości, tworzy kępy wzniesionych wąskich, długich liści i cienkich łodyg z parasolowatymi wąskimi liśćmi na szczycie. Pochodzi z USA i zach. Kanady. Późnym latem zakwita ozdobnymi, zielonymi, łuskowatymi kwiatkami na szczytach pędów.

Pałka wodna miniaturowa
więcej informacji...
Pałka wodna miniaturowa
 
Cena: 12.96 zł
Cena: 7.32 zł
Oszczędzasz: 5.64 zł (44%)
Pałka wodna miniaturowa (Typha minima) PROMOCJA! Kępiasta, smukła bylina do 75 cm wysokości. Rośnie w strefie brzegowej (do głębokości 10-15 cm). Tworzy pęki bardzo wąskich, jasnozielonych liści. Późnym latem zakwita brązowymi, niemal kulistymi kolbami długości do 5 cm.

Pierwiosnek wodny
więcej informacji...
Pierwiosnek wodny
 
Cena: 10.22 zł
Cena: 8.92 zł
Oszczędzasz: 1.30 zł (13%)
Pierwiosnek wodny (Primula rosea var. elegans) NOWOŚĆ! Piękna, długo kwitnąca bylina kępiasta z Kaszmiru (Indie), dorasta do 20 cm wysokości, tworzy rozety gładkich, jasnozielonych, sezonowych liści. W okresie kwiecień-czerwiec zakwita okazałymi kwiatostanami, złożonymi z kwiatów o barwie intensywnie różowej.

Pontederia niebieska
więcej informacji...
Pontederia niebieska
 
Cena: 16.86 zł
Cena: 14.98 zł
Oszczędzasz: 1.88 zł (12%)
Pontederia niebieska (Pontederia cordata) NOWOŚĆ! Okazała kłączowa bylina ozdobna, pochodzi z USA, dorasta do 1 m wysokości, tworzy gęste kępy. Liście są sezonowe, strzałkowate, bardzo duże (do 22 cm długości), jasnozielone. Od czerwca do sierpnia zakwita efektownymi kwiatostanami: na wysokich łodygach osadzone są maczugowate lawendowo-niebieskie gęsto osadzone kwiaty.

Rdest wodny
więcej informacji...
Rdest wodny
 
Cena: 5.34 zł
Cena: 4.62 zł
Oszczędzasz: 0.72 zł (14%)
Rdest wodny (Persicaria amphibia) NOWOŚĆ! Roślina ozdobna do uprawy w strefie przybrzeżnej do głębokiej oczka wodnego. Tworzy na powierzchni wody długie, częściowo pokładające się pędy, okryte lancetowatymi, zielonymi liśćmi. Rozrasta się szybko. Kwitnie różowymi kwiatostanami na końcach wystających ponad powierzchnię.

Rdestnica pływająca
więcej informacji...
Rdestnica pływająca
 
Cena: 4.30 zł
Cena: 3.86 zł
Oszczędzasz: 0.44 zł (11%)
Rdestnica pływająca(Potamogetan natans) Bujna bylina wodna, tworząca długie, pływające na powierzchni pędy. Liście są dekoracyjne, ciemnozielone z różowym zabarwieniem, błyszczące, lancetowate. Latem zakwita różowymi kwiatostanami, wzniesionymi nad wodę.

Rogatek
więcej informacji...
Rogatek
 
Cena: 1.25 zł
Cena: 0.98 zł
Oszczędzasz: 0.27 zł (22%)
Rogatek(Ceratophyllum)
Bylina ozdobna podwodna bezkorzeniowa, tworzy pędy do 80 cm długości, rozrasta się bardzo szybko. Pędy są gęsto okryte pierzastymi, zielonymi liśćmi. Rośnie w strefie głębokiej. Jest doskonałym natleniaczem i biologicznym filtrem wody. Jej gęste pędy stanowią doskonałe siedlisko dla ryb i innych zwierząt wodnych.

Róża wodna (krzew)
więcej informacji...
Róża wodna (krzew)
 
Cena: 19.45 zł
Cena: 16.45 zł
Oszczędzasz: 3.00 zł (16%)
Róża wodna(Rosa palustris) NOWOŚĆ! Wyjątkowy gatunek róży ze wschodnich stanów USA, gdzie rośnie na mokradłach. Rozłożysty, gęsty krzew dorasta do 1,5 m wysokości. Liście ma jasnozielone, sezonowe, pierzaste. Młode liście i pędy mają czerwony kolor. Przez całe lato obficie kwitnie pachnącymi, różowymi, pojedynczymi kwiatami z żółtymi pylnikami (ok. 6 cm średnicy).

Rzęsa podwodna
więcej informacji...
Rzęsa podwodna
 
Cena: 1.89 zł
Cena: 1.25 zł
Oszczędzasz: 0.64 zł (34%)
Rzęsa podwodna (Lemna trisulca) Nietypowa podwodna rzęsa wodna (naturalny bardzo wydajny filtr biologiczny i natleniacz wody), która rośnie pod powierzchnią wody. Dzięki temu pełni funkcję natleniającą i nie zacienia powierzchni zbiornika wodnego, umożliwiając w ten sposób wzrost roślin wodnych i prawidłowy rozwój ryb. Hamuje również rozwój glonów.
Ta bylina tworzy drobne, jasnozielone potrójne listki. Na zimę opada na dno zbiornika (zachowuje zieloną barwę liści), wiosną podnosi się ku górze, jednak nigdy na samą powierzchnię wody.

Salwinia-paproć wodna
więcej informacji...
Salwinia-paproć wodna
 
Cena: 6.30 zł
Cena: 4.12 zł
Oszczędzasz: 2.18 zł (35%)
Salwinia-paproć wodna(Salvinia natans) Paproć wodna (roślina chroniona w Polsce na stanowiskach naturalnych) pływająca na powierzchni wody, rozrasta się umiarkowanie szybko, tworzy pierzaste, jasnozielone liście (długości do 10 cm) z ciemnymi włoskami.

Strzałka japońska o pełnych kwiatach
więcej informacji...
Strzałka japońska o pełnych kwiatach
 
Cena: 12.45 zł
Cena: 7.65 zł
Oszczędzasz: 4.80 zł (39%)
Strzałka wodna japońska o pełnych kwiatach(Sagittaria japonica "Flore Pleno") Bujna, kępiasta bylina wodna, dorasta do 90 cm wysokości, rozrasta się w gęste kępy. Liście są dekoracyjne, ciemnozielone, błyszczące, strzałkowate, na wysokich łodygach. Latem tworzy wysokie do 1 m łodygi ze szczytowymi kwiatostanami okrągłych, białych, pełnych kwiatów (do 2,5 cm średnicy) z czerwonym kropkowaniem.

Tatarak
więcej informacji...
Tatarak
 
Cena: 8.80 zł
Cena: 5.42 zł
Oszczędzasz: 3.38 zł (39%)
Tatarak(Acorus calamus) Bujna kłączowa bylina nadwodna (ozdobna i lecznicza), tworząca gęste kępy. Pochodzi z Indii i Chin. Liście są dekoracyjne, ciemnozielone, błyszczące, o karbowanych brzegach, mieczowate, do 120 cm wysokości. Latem zakwita zielonymi, kolbowatymi kwiatostanami. Cała roślina silnie pachnie pięknym aromatem nardu.

Tatarak pstrolistny
więcej informacji...
Tatarak pstrolistny
 
Cena: 14.82 zł
Cena: 9.86 zł
Oszczędzasz: 4.96 zł (34%)
Tatarak pstrolistny(Acorus calamus "Variegatus") NOWOŚĆ! Bujna kłączowa bylina nadwodna (ozdobna i lecznicza), tworząca gęste kępy. Pochodzi z Indii i Chin, do Europy środkowej została przywieziona w średniowieczu przez Tatarów (stąd nazwa). Liście są dekoracyjne, jasnozielone z białymi, podłużnymi pasami, błyszczące, o karbowanych brzegach, mieczowate, do 120 cm wysokości. Latem zakwita zielonymi, kolbowatymi kwiatostanami. Cała roślina silnie pachnie pięknym aromatem nardu.
Lecznicze działanie ma kłącze (należy używać tylko po ususzeniu). Stosuje się go w niestrawności, zapaleniu górnych dróg oddechowych lub zatok oraz w zaburzeniach krążenia.

Tojeść bukietowa
więcej informacji...
Tojeść bukietowa
 
Cena: 5.98 zł
Cena: 4.78 zł
Oszczędzasz: 1.20 zł (21%)
Tojeść bukietowa(Lysimachia thyrsifolia) NOWOŚĆ! Kłączowa bylina ozdobna nadwodna, dorasta do 80 cm wysokości, rozrasta się w luźne kępy. Ma wzniesione łodygi z lancetowatymi, jasnozielonymi liśćmi. Wiosną i latem zakwita pięknymi, złocisto-żółtymi, owalnymi kwiatostanami. Rośnie w strefie brzegowej (do głębokości 10 cm).

Trawa wełnianka
więcej informacji...
Trawa wełnianka
 
Cena: 11.59 zł
Cena: 9.85 zł
Oszczędzasz: 1.74 zł (16%)
Trawa wełnianka(Eriophorum vaginatum) Trawa ozdobna, tworzy gęste kępy wąskich, wzniesionych, ciemnozielonych, sezonowych liści do wysokości 40-60 cm. Wyróżnia się wyjątkowo dekoracyjnymi kwiatostanami: na szczytach pędów wiosną tworzą się biało-srebrzyste, nitkowate okwiaty, przypominające króliczy ogonek.

Tulejnik kamczacki
więcej informacji...
Tulejnik kamczacki
 
Cena: 16.79 zł
Cena: 14.35 zł
Oszczędzasz: 2.44 zł (15%)
Tulejnik kamczacki (Lysichiton camtschatcensis) Okazała kępiasta bylina ozdobna, dorasta do 90 cm wysokości. Liście są sezonowe, owalne, ciemnozielone i błyszczące. Zakwita efektownymi, ogromnymi białymi kwiatami (nawet do 60 cm długości).

Żabiściek
więcej informacji...
Żabiściek
 
Cena: 5.60 zł
Cena: 3.24 zł
Oszczędzasz: 2.36 zł (43%)
Żabiściek(Hydrocharis morsus-ranae) 3 SZTUKI W CENIE JEDNEJ! Bylina wodna, podobna do miniaturowej lilii wodnej (to roślina ginąca w Polsce na stanowiskach naturalnych) pływająca na powierzchni wody, rozrasta się umiarkowanie szybko, tworzy okrągłe, jasnozielone, czerwono podbarwione liście, zebrane w gęste rozety. Od maja do jesieni zakwita czysto-białymi, pachnącymi, trójpłatkowymi kwiatami z żółtymi pręcikami.

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.