Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Palmy ogrodowe :
Palmy odporne na mróz do uprawy w gruncie.

Palma ogrodowa (duża)
więcej informacji...
Palma ogrodowa (duża)
 
Cena: 148.90 zł
Cena: 98.65 zł
Oszczędzasz: 50.25 zł (34%)
Palma ogrodowa (duża) (Trachycarpus fortunei) NOWOŚĆ! Duża roślina ukorzeniona w doniczce. Ta bardzo dekoracyjna palma z północnych Chin (u nas osiąga wysokość do 2-3 m) jest najlepiej przystosowana do naszego klimatu. Tworzy prosty pień zakończony pękiem dużych wachlarzowatych ciemnozielonych liści.

Palma ogrodowa (Palmetto)
więcej informacji...
Palma ogrodowa (Palmetto)
 
Cena: 14.65 zł
Palma ogrodowa (Palmetto) (Sabal palmetto) NOWOŚĆ! Ta bardzo dekoracyjna palma z USA (u nas osiąga wysokość do 2-3 m) jest najlepiej przystosowana do naszego klimatu. Tworzy prosty pień zakończony pękiem dużych wachlarzowatych niebieskawo-zielonych liści. Jest to jeden z nielicznych gatunków palmy, który może być uprawiany w gruncie w najcieplejszych rejonach Polski (zachód i rejon nadmorski), jeśli zapewnimy jej okrycie na zimę. Jest odporna na mróz do - 18 st. C. Palma ogrodowa jest też atrakcyjną rośliną do uprawy doniczkowej.

Palma ogrodowa chińska
więcej informacji...
Palma ogrodowa chińska
 
Cena: 15.56 zł
Cena: 12.76 zł
Oszczędzasz: 2.80 zł (18%)
Palma ogrodowa (Trachycarpus fortunei) PROMOCJA! Ta bardzo dekoracyjna palma z północnych Chin (u nas osiąga wysokość do 2-3 m) jest najlepiej przystosowana do naszego klimatu. Tworzy prosty pień zakończony pękiem dużych wachlarzowatych ciemnozielonych liści. Nie wymaga i nawet nie lubi wysokich temperatur ( w przeciwieństwie do innych palm). Dobrze rośnie w półcieniu i nawet w cieniu. Nie przeszkadza jej deszcz i zimno.
Jest to jedyny gatunek palmy, który może być uprawiany w gruncie w cieplejszych rejonach Polski (w Wielkopolsce, na Pomorzu i Dolnym Śląsku), jeśli zapewnimy jej okrycie na zimę. Są informacje, że wytrzymuje u nas zimy nawet w województwie świętokrzyskim. Jest odporna na mróz do - 18 st. C. Palma ogrodowa jest też atrakcyjną rośliną do uprawy doniczkowej, ponieważ jest odporniejsza i łatwiejsza w uprawie niż inne palmy.

Palma ogrodowa karłatka
więcej informacji...
Palma ogrodowa karłatka
 
Cena: 99.56 zł
Cena: 89.76 zł
Oszczędzasz: 9.80 zł (10%)
Palma ogrodowa karłatka (Chamaerops humilis var. pyrenaica) NOWOŚĆ! Ta bardzo dekoracyjna palma pochodzi z wybrzeża Morza Śródziemnego (u nas osiąga wysokość do 2-3 m). Oferowana odmiana jest najlepiej przystosowana do naszego klimatu, bo pochodzi z przedgórza Pirenejów, gdzie jest chłodniejszy klimat. Palma tworzy niski prosty pień zakończony pękiem dużych wachlarzowatych niebieskawo-zielonych liści. U podstawy rośliny często wyrastają odrosty.

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.