Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Rośliny tarasowe i balkonowe :

Leukadendron "Safari Sunset"
powiększ...

Leukadendron "Safari Sunset"

(16 głosów)

 
Cena: 37.60 zł
Cena: 30.59 zł
Oszczędzasz: 7.01 zł (19%)
Kod: leuk

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Leukadendron "Safari Sunset"(Leucadendron "Safari Sunset") NOWOŚĆ! Unikat botaniczny! Endemit z Afryki Południowej. Bujny, zimozielony krzew ozdobny z liści i kwiatów, do uprawy doniczkowej. Dorasta do 1,8 m wysokości. Nadaje się do uprawy w mieszkaniu, na balkonie lub tarasie. Ma wzniesione łodygi, gęsto okryte, osadzonymi spiralnie, wąskimi, niebieskawo-srebrzysto-zielonymi liśćmi. Młode pędy są zabarwione są różowo-czerwonawo. Latem na końcach pędów tworzą się wyjątkowe kwiatostany, przypominające okrągłe, zielone szyszki. Z łusek tych kwiatostanów rozkwitają żółte "puszyste" kwiaty.
Dobrze rośnie w ziemi jałowej, piaszczystej z dodatkiem 1/4 objętości torfu kwaśnego, przepuszczalnej (konieczny dobry drenaż). W okresie wzrostu regularnie podlewać. Jesienią i zimą ograniczamy podlewanie. Uwaga! Tej rośliny nigdy NIE NAWOZIMY- każdy nawóz może być szkodliwy (w naturze ta roślina rośnie na jałowych, kamienistych zboczach). Musi zimować w jasnym pomieszczeniu, zabezpieczonym przed mrozem (temperatura uprawy nie może spadać poniżej +5 st.) Nie lubi przycinania. Przesadzać co rok na wiosnę.
WYSYŁAMY GĘSTE KILKUPĘDOWE 5-LETNIE KRZEWY KWITNĄCE WYSOKOŚCI 70-80 CM, W POJEMNIKACH.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.