Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Rośliny jadalne :

Pomarańcza mirtolistna - drzewko
powiększ...

Pomarańcza mirtolistna - drzewko

(9 głosów)

 
Cena: 135.76 zł
Cena: 118.56 zł
Oszczędzasz: 17.20 zł (13%)
Kod: pomMrt

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Pomarańcza mirtolistna - drzewko (Citrus myrtifolia) NOWOŚĆ! Zimozielony krzew cytrusowy, owocowy i ozdobny (pierwsze zdjęcie to "real foto"). Obficie kwitnie i owocuje, jest samopylny. Liście są ciemnozielone, drobne, lancetowate i błyszczące, bardzo gęsto osadzone na gałązkach. Kwitnie cały rok drobnymi, licznymi, białymi kwiatami z żółtymi pylnikami, mają silny, przyjemny zapach. Powstają z nich liczne okrągłe owoce wielkości dużych śliwek o skórce ciemnopomarańczowej i pomarańczowym soczystym, bardzo słodkim miąższu. Owoce nadają się do spożywania na surowo oraz sporządzania aromatycznych przetworów o niepowtarzalnym smaku (dżemów, marmolad, konfitur) lub soków.
Lubi żyzną glebę i stanowiska słoneczne do półcienistych. Do uprawy w pojemnikach, temperatura nie może być niższa od + 2 st. w zimie. Nawożenie w okresie kwiecień-sierpień nawozami bez wapnia.
WYSYŁAMY KWITNĄCE I OWOCUJĄCE DRZEWKO SZCZEPIONE, Z GĘSTĄ KORONĄ, WYSOKOŚCI 65 CM (W TYM 30 CM WYSOKOŚCI PNIA), UKORZENIONE W POJEMNIKU.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.