Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Rośliny jadalne :

Kumkwat - drzewko duże
powiększ...

Kumkwat - drzewko duże

(4 głosów)

 
Cena: 144.98 zł
Cena: 124.80 zł
Oszczędzasz: 20.18 zł (14%)
Kod: kumD

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Kumkwat (drzewko duże) (Fortunella japonica) NOWOŚĆ! Zimozielony krzew cytrusowy, owocowy i ozdobny (zdjęcie środkowe to "real foto"). Wyjątkowo obficie kwitnie i owocuje, jest samopylny. Liście są ciemnozielone, owalne i błyszczące. Kwitnie cały rok białymi kwiatami z żółtymi pylnikami, mają silny, przyjemny zapach. Powstają z nich owoce wielkości małych śliwek, pomarańczowe, słodkie, lekko kwaskowate. Są tak liczne, że często zakrywają ulistnienie. Owoce są jadalne w całości (razem ze skórką), która w przeciwieństwie do innych cytrusów, jest całkowicie pozbawiona goryczki.
Owoce są jadalne na surowo lub do dżemów i przetworów.
Lubi żyzną glebę i stanowiska słoneczne do półcienistych. Do uprawy w pojemnikach, temperatura nie może być niższa od + 5 st. Nawożenie w okresie kwiecień-sierpień nawozami bez wapnia.
WYSYŁAMY OWOCUJĄCE (Z BARDZO LICZNYMI OWOCAMI) DRZEWKO SZCZEPIONE Z GĘSTĄ KORONĄ, WYSOKOŚCI 50 CM (W TYM 25 CM WYSOKOŚCI PNIA), UKORZENIONE W POJEMNIKU.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.