Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

.

przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe :

Kosmos czekoladowy bylinowy
powiększ...

Kosmos czekoladowy bylinowy

(135 głosów)

 
Cena: 24.85 zł
Cena: 19.76 zł
Oszczędzasz: 5.09 zł (21%)
Kod: ksmCkl

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Kosmos czekoladowy bylinowy (Cosmos atrosanguineus "Chocamocha") NOWOŚĆ! Unikat botaniczny. Bylina ozdobna z pachnących, niezwykłych kwiatów. Pochodzi z Meksyku, gdzie już jest rośliną wymarłą; rośliny uprawiane pochodzą od jednej, ostatniej znalezionej tam rośliny. Z tego powodu rośliny nie mają żywotnych nasion, a mnożone są tylko sztucznie, wegetatywnie. Ten kosmos tworzy kłącze, z którego wyrastają sezonowe łodygi z pierzastymi liśćmi. Kwitnie bardzo długo (od maja do października) pięknymi kwiatami o niezwykłym kolorze czekoladowym z aksamitnym połyskiem. Kwiaty mocno pachną zapachem czekolady.
Najlepiej rośnie w doniczce, w ziemi średnio-żyznej, przepuszczalnej, konieczny jest dobry drenaż na dnie doniczki (np. kawałki styropianu, perlit lub gruby żwir). Ziemia musi być wapienna, zasadowa. Podlewać regularnie, ale unikać zalania rośliny (kłącze jest podatne na gnicie). Od maja do sierpnia nawozić regularnie. Od końca września roślinę przestajemy podlewać aż do zaschnięcia liści. Kłącze przechowujemy w lekko wilgotnym torfie, zabezpieczone przed mrozem, tak jak kłącza dalii. Od lutego kłącza sadzimy do doniczek w temperaturze pokojowej i podlewamy umiarkowanie. Rośliny mogą od maja do października rosnąć na zewnątrz, także np. w ogródku skalnym.
WYSYŁAMY ROŚLINY WYSOKOŚCI OK. 20 CM, UKORZENIONE W POJEMNIKACH.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.