Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

.

przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Zioła i rośliny przyprawowe :

Rozmaryn super-zimowy
powiększ...

Rozmaryn super-zimowy

(2 głosów)

 
Cena: 16.95 zł
Cena: 12.95 zł
Oszczędzasz: 4.00 zł (24%)
Kod: rzmSpZm

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Rozmaryn super-zimowy (Rosmarinus officinalis "Blue Eis") NOWOŚĆ! Zimozielony, gęsty, aromatyczny krzew ozdobny i przyprawowy do uprawy w pojemnikach lub w gruncie. W odmianie najbardziej odpornej na mróz, która dorasta do 55 cm wysokości i podobnej szerokości. Roślina typowa dla okolic Morza Śródziemnego. Ma drobne, niebieskawo-zielone, gęsto osadzone na gałązkach liście. Kwitnie od wiosny do zimy jasnofioletowymi kwiatami. Cała roślina bardzo silnie i przyjemnie pachnie. Jako przyprawa wykorzystywane są listki i młode ulistnione gałązki, które dodaje się do zup i potraw mięsnych, zwłaszcza w kuchni śródziemnomorskiej.
Najbardziej odporna na mróz odmiana rozmarynu (bez okrycia wytrzymuje mróz do -15 st., toleruje długotrwałe mrozy), może być uprawiana w gruncie w zachodniej i środkowej Polsce. Pod okryciem w zimie wytrzymuje ponad -20 st.
Na pozostałym obszarze Polski jako roślina doniczkowa, zimująca w pomieszczeniu. Dobrze znosi przycinanie. Lubi słońce i glebę średnio-żyzną, przepuszczalną, z dodatkiem piasku i żwiru, nie znosi gleby podmokłej i kwaśnej.
WYSYŁAMY WIELOPĘDOWE KRZEWY WYSOKOŚCI OK. 15-20 CM, UKORZENIONE W POJEMNIKACH.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.