Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : <!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!> :

Trawa bambusowa pstra
powiększ...

Trawa bambusowa pstra

(33 głosów)

 
Cena: 10.59 zł
Cena: 7.58 zł
Oszczędzasz: 3.01 zł (29%)
Kod: hakon

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


Trawa bambusowa pstra (Hakonechloa macra "Aureola") PROMOCJA! Wieloletnia kępiasta trawa ozdobna z gór środkowej Japonii, dorasta do 40 cm wysokości. Ma niezwykłe ulistnienie, przypominające liście bambusów (z łodygi wyrastają pęczki wąskich, ozdobnych liści do 25 cm długości, jaskrawożółtych z wąskimi zielonymi paskami). Od połowy lata do późnej jesieni obficie kwitnie dużymi (do 18 cm długości) luźnymi wiechami jasnozielonych kłosowatych kwiatów) .
Lubi półcień i glebę żyzną i wilgotną, nie znosi suszy. Dobrze nadaje się do nasadzeń pod drzewami i krzewami. Niezbędna w każdym ogrodzie japońskim. Odporna na mróz.
WYSYŁAMY ROŚLINY WYSOKOŚCI 20-30 CM, UKORZENIONE W POJEMNIKACH.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.