Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA OBNIŻKA CEN!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Nasiona :

Płomień Afryki (nasiona)
powiększ...

Płomień Afryki (nasiona)

(5 głosów)

 
Cena: 2.78 zł
Cena: 2.49 zł
Oszczędzasz: 0.29 zł (11%)
Kod: N_plo 3 szt.

W sprzedaży: chwilowo brak - zapytanie o dostępność


(Delonix regia) Uważane jest za najpiękniejsze drzewo ozdobne. Pochodzi z Madagaskaru. Dorasta w uprawie doniczkowej do 2-3 m wysokości. Ma zimozielone, potrójnie pierzaste, delikatne i bardzo duże liście do 50 cm długości (przypominają liście mimozy). Na początku lata zakwita ognistopomarańczowymi kwiatami o średnicy 12 cm w czerwone prążki.
Doskonale nadaje się do uprawy doniczkowej w mieszkaniu, może być silnie przycinany. Temperatura uprawy nie może być niższa niż + 7 st, najlepiej powyżej +18 st.
Siew na wiosnę do września. Lubi glebę żyzną i słońce. Nasiona przed siewem zalać wrzącą woda i pozostawić w niej aż zacznie z nich schodzić zewnętrzna otoczka a ich rozmiar się powiększy. Jeżeli to nie nastąpi, czynności należy powtórzyć po upływie 24 godzin aż do skutku. Tak przygotowane nasiona wysiewamy pojedynczo do doniczek na głębokość 1 cm, w temperaturze ok. +25 st.

Super
Dobry
OK
Taki sobie
Nie odpowiada mi

 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.