Wspaniałe Ogrody Maryli sklep ogrodniczy sadzonki nasiona naturalne kosmetyki
Wspaniałe Ogrody Maryli
     
    


Złóż zamówienie
 
<!WIELKA SPRZEDAŻ PROMOCYJNA!>
<NOWOŚCI>
<ROŚLINY>
Nasiona
Przedmioty dekoracyjne
SKLEP ZIELARSKI MARYLI
X! Porady ogrodnicze !X
Zapowiedzi sprzedaży
     Bambusy i trawy ozdobne
     Byliny ozdobne i paprocie ogrodowe
     Drzewa i krzewy iglaste
     Drzewa i krzewy liściaste
     Kaktusy ogrodowe
     Nasiona
     Palmy ogrodowe
     Pnącza ozdobne
     Rośliny do oczek wodnych
     Rośliny jadalne
     Rośliny święte i magiczne
     Rośliny tarasowe i balkonowe
     Zioła i rośliny przyprawowe
Zgłoszone opinie klientów

.

.

ORLEN paczka przelewy24.pl

.

.

Strona główna : Zapowiedzi sprzedaży : Drzewa i krzewy liściaste :

[poprzednia]  [1-50]  [51-100]  [101-150]  [151-200]  [201-250]  [251-300]  [301-337]  [następna] [pokaż wszystko]

Hortensja "Glam Rock"
więcej informacji...
Hortensja "Glam Rock"
 
Cena: 22.49 zł
Cena: 19.89 zł
Oszczędzasz: 2.60 zł (12%)
Hortensja "Glam Rock" (Hydrangea macrophylla "Glam Rock") NOWOŚĆ! Bujny krzew ozdobny, dorasta do 1,5 m wysokości. Ma jasnozielone, sezonowe liście i wyjątkowe kwiatostany: kuliste, o niespotykanym "rockowym", jaskrawo kontrastowym czerwono-seledynowo-purpurowym kolorze (kwitnie od czerwca do września).

Hortensja "Niebieska Kula"
więcej informacji...
Hortensja "Niebieska Kula"
 
Cena: 24.65 zł
Cena: 18.95 zł
Oszczędzasz: 5.70 zł (24%)
Hortensja "Niebieska Kula" (Hydrangea "Blue Ball") NOWOŚĆ! Rzadko spotykana odmiana hortensji, ozdobna z wyjątkowych, niebieskich kwiatów (ich kolor nie zależy od pH gleby i nawożenia). Pochodzi z Japonii. Dorasta do 1,2 m wysokości. Ma liście sezonowe, długości 15 cm, ciemnozielone. Od lata do jesieni zakwita pięknymi, kulistymi, intensywnie niebieskimi, dużymi kwiatostanami o średnicy ok. 15-20 cm.

Hortensja "Różowy Diament"
więcej informacji...
Hortensja "Różowy Diament"
 
Cena: 26.86 zł
Cena: 18.98 zł
Oszczędzasz: 7.88 zł (30%)
Hortensja "Różowy Diament" (Hydrangea x paniculata "Pink Diamond") NOWOŚĆ! Bardzo dekoracyjna odmiana hortensji. Krzew rośnie bujnie i szybko do 1,2 m wysokości. Kwitnie wyjątkowo obficie i długo: od lipca prawie do października. Bardzo ładne są kwiatostany: wydłużone, gęste wiechy (do 30 cm długości), intensywnie różowe, cieniowane (kolor jaśnieje ku górze kwiatostanu).

Hortensja "Salsa"
więcej informacji...
Hortensja "Salsa"
 
Cena: 22.49 zł
Cena: 19.49 zł
Oszczędzasz: 3.00 zł (14%)
Hortensja "Salsa" (Hydrangea macrophylla "Salsa") NOWOŚĆ! Rzadko spotykana odmiana hortensji, ozdobna z niezwykłych kwiatów. Dorasta do 1,5 m wysokości. Ma liście sezonowe, ciemnozielone. Od lata do jesieni zakwita kulistymi kwiatostanami o średnicy ok. 15 cm. Kwiaty mają płatki bladoróżowe, obrzeżone ciemno-różowym, wąskim paskiem, co daje wyjątkowy efekt ozdobny.

Hortensja "Tańczący Anioł"
więcej informacji...
Hortensja "Tańczący Anioł"
 
Cena: 39.80 zł
Cena: 29.89 zł
Oszczędzasz: 9.91 zł (25%)
Hortensja "Tańczący Anioł" (Hydrangea macrophylla "Dancing Angel") PROMOCJA! Rzadko spotykana odmiana hortensji, ozdobna z niezwykłych kwiatów. Dorasta do 1,5 m wysokości. Ma liście sezonowe, ciemnozielone. Od lata do jesieni zakwita kulistymi kwiatostanami o średnicy ok. 15 cm. Kwiaty mają płatki w cieniowane pasma ciemnego i jasnego różu, co daje wyjątkowy efekt ozdobny.

Hortensja błękitna
więcej informacji...
Hortensja błękitna
 
Cena: 22.50 zł
Hortensja błękitna (Hydrangea serrata "Blue Bunny") NOWOŚĆ! Rzadko spotykana odmiana hortensji, ozdobna z liści i wyjątkowych, błękitnych kwiatów. Pochodzi z Japonii. Dorasta do 1 m wysokości. Ma liście sezonowe, długości 15 cm, ciemnozielone. Od lata do jesieni zakwita pięknymi lawendowo-błękitnymi kwiatostanami o orientalnym wyglądzie (krąg dużych kwiatów płonnych otacza środek, złożony z drobnych kwiatków właściwych) o średnicy ok. 15 cm.

Hortensja dębolistna (duża)
więcej informacji...
Hortensja dębolistna (duża)
 
Cena: 54.50 zł
Cena: 38.85 zł
Oszczędzasz: 15.65 zł (29%)
Hortensja dębolistna (duża)(Hydrangea quercifolia "Flemygea") CENA PROMOCYJNA! Bujny krzew ozdobny, pochodzi ze wsch. USA, dorasta do 2 m wysokości. Ma dekoracyjne, ciemnozielone, sezonowe liście- duże (do 20 cm długości) i o niezwykłym kształcie, przypominającym liście dębu. Późnym latem i jesienią liście przebarwiają się na czerwono. Ma też okazałe białe kwiatostany: wielkie stożkowate wiechy o długości do 25 cm, kwiaty stopniowo zmieniają kolor na różowy (kwitnie od czerwca do września).

Hortensja limonkowa
więcej informacji...
Hortensja limonkowa
 
Cena: 19.59 zł
Cena: 17.25 zł
Oszczędzasz: 2.34 zł (12%)
Hortensja limonkowa (Hydrangea paniculata "Limelight" NOWOŚĆ! Bujny krzew ozdobny, pochodzi z Chin i Japonii, dorasta do 2 m wysokości. Ma jasnozielone, sezonowe liście i wyjątkowo okazałe kwiatostany: wielkie stożkowate wiechy o długości do 25 cm i niespotykanym seledynowo-zielonym kolorze limonki (kwitnie od czerwca do września).

Hortensja olbrzymia
więcej informacji...
Hortensja olbrzymia
 
Cena: 33.60 zł
Cena: 24.59 zł
Oszczędzasz: 9.01 zł (27%)
Hortensja olbrzymia (Hydrangea x paniculata "Levana") PROMOCJA! Hortensja o najwyższym wzroście i największych kwiatostanach! Duży krzew, rośnie bujnie i szybko do 5 m wysokości. Kwitnie wyjątkowo obficie i długo: od lipca prawie do października. Bardzo ładne są kwiatostany: wielkie, czysto-białe, wydłużone, luźne wiechy (do 50 cm długości), złożone z drobnych kwiatków i bardzo dużych, pięknie pachnących kwiatów płonnych o motylkowato wygiętych płatkach. Kwiaty stopniowo zmieniają kolor na jasno różowy.

Hortensja późna
więcej informacji...
Hortensja późna
 
Cena: 24.40 zł
Cena: 19.95 zł
Oszczędzasz: 4.45 zł (19%)
Hortensja późna (Hydrangea x paniculata "Tardiva") Bardzo dekoracyjna późna odmiana hortensji. Krzew rośnie bujnie i szybko do 1,2 m wysokości. Kwitnie wyjątkowo długo: od połowy sierpnia aż do listopada. Bardzo ładne są kwiatostany: wydłużone, gęste wiechy (do 30 cm długości), początkowo kremowo białe, stopniowo zmieniają kolor na ciemnoróżowy.

Hortensja Precioza (duża)
więcej informacji...
Hortensja Precioza (duża)
 
Cena: 34.50 zł
Cena: 28.69 zł
Oszczędzasz: 5.81 zł (17%)
Hortensja Precioza (duża)(Hydrangea x serrata "Precioza") NOWOŚĆ! Nowa, wielobarwna odmiana. Wyjątkowo odporna na mróz i dekoracyjna. Gęsty krzew ozdobny, dorasta do 2 m wysokości. Ma dekoracyjne, ciemnozielone, sezonowe liście (do 15 cm długości). Młode liście są czerwono zabarwione, potem zielenieją, a jesienią znowu zmieniają kolor na czerwony. Od lipca do października zakwita dużymi, półokrągłymi kwiatostanami (do 25 cm średnicy). Kwiaty początkowo są białe, potem stopniowo stają się różowe, jasnoczerwone i w końcu ciemnoczerwono-purpurowe.

Hortensja Teller (duża)
więcej informacji...
Hortensja Teller (duża)
 
Cena: 29.56 zł
Hortensja Teller (Hydrangea serrata "Teller Rose") NOWOŚĆ! Rzadko spotykana odmiana hortensji, ozdobna z liści i wyjątkowych, kremowo-różowych płaskich kwiatostanów. Pochodzi z Japonii. Dorasta do 1 m wysokości. Ma liście sezonowe, długości 15 cm, ciemnozielone. Od lata do jesieni zakwita pięknymi kremowo-ciemnoróżowymi (do czerwonych) kwiatostanami o orientalnym wyglądzie (krąg dużych kwiatów płonnych otacza środek, złożony z drobnych kwiatków właściwych) o średnicy ok. 15 cm.

Hortensja wczesna powtarzająca
więcej informacji...
Hortensja wczesna powtarzająca
 
Cena: 26.86 zł
Cena: 18.98 zł
Oszczędzasz: 7.88 zł (30%)
Hortensja wczesna powtarzająca (Hydrangea x paniculata "White Prim") NOWOŚĆ! Bardzo dekoracyjna wyjątkowo wczesna odmiana hortensji. Krzew rośnie do 1 m wysokości. Kwitnie wyjątkowo wcześnie: od końca maja do początku lipca. Bardzo ładne są kwiatostany: lekko spłaszczone, gęste wiechy, kremowo białe. Po ścięciu przekwitłych kwiatostanów powtarza kwitnienie we wrześniu.

Hortensja wielkokwiatowa "Unique"
więcej informacji...
Hortensja wielkokwiatowa "Unique"
 
Cena: 26.59 zł
Cena: 18.85 zł
Oszczędzasz: 7.74 zł (30%)
Hortensja wielkokwiatowa "Unique" (Hydrangea paniculata "Unique") PROMOCJA! Odmiana o największych kwiatach! Gęsty krzew ozdobny, dorasta do 3 m wysokości. Ma dekoracyjne, ciemnozielone, sezonowe liście (do 15 cm długości). Od lipca do października zakwita olbrzymimi kwiatostanami (do 40 cm długości), kremowobiałymi, stopniowo zmieniającymi kolor na różowy.

Hortensja złocista
więcej informacji...
Hortensja złocista
 
Cena: 19.20 zł
Hortensja złocista (Hydrangea macrophylla "Pirates Gold") NOWOŚĆ! Rzadko spotykana odmiana hortensji, ozdobna z liści i kwiatów. Pochodzi z Japonii. Dorasta do 1 m wysokości. Ma liście sezonowe, długości 15 cm, ciemnozielone, obrzeżone szerokim, złocistożółtym pasem. Od lata do jesieni zakwita różowymi kulistymi kwiatostanami o średnicy ok. 15 cm.

Indiańska pomarańcza
więcej informacji...
Indiańska pomarańcza
 
Cena: 34.80 zł
Cena: 28.75 zł
Oszczędzasz: 6.05 zł (18%)
Indiańska pomarańcza (Maclura pomifera) Piękny, bardzo rzadko spotykany krzew ozdobny z Ameryki Północnej o egzotycznym, niezwykłym wyglądzie, zwany także indiańską pomarańczą, ponieważ Indianie wyrabiali z jego twardego drewna łuki i tomahawki. Przez jesień i zimę ozdabiają go podobne do pomarańczy owoce (niejadalne). Ma liście sezonowe, podłużne i jasnozielone. Gałązki są pokryte kolcami. Może być przycinany i formowany.

Irga wierzbolistna
więcej informacji...
Irga wierzbolistna
 
Cena: 18.96 zł
Cena: 16.98 zł
Oszczędzasz: 1.98 zł (11%)
Irga wierzbolistna (Cotoneaster salicifolius "Wileke") NOWOŚĆ! Duży, zimozielony krzew o luźnym, rozłożystym pokroju, dorasta do 2-3 m wysokości, pochodzi z zachodnich Chin. Liście ma lancetowate, skórzaste, ciemnozielone i błyszczące. Zakwita wiosną gronami małych, białych kwiatków. Powstają z nich liczne ozdobne owoce (niejadalne), ciemnoczerwone do 5 mm długości. Bardzo długo utrzymują się na krzewie, zdobiąc go jesienią i zimą.

Itea wirginijska
więcej informacji...
Itea wirginijska
 
Cena: 18.85 zł
Cena: 12.55 zł
Oszczędzasz: 6.30 zł (34%)
Itea wirginijska (Itea virginica "Henrys Garnet") PROMOCJA! Unikat botaniczny. Rzadko spotykany krzew ozdobny z USA, dorasta do 1,5 m wysokości. Ma gęsto ułożone, ciemnozielone, sezonowe liście, które jesienią zmieniają kolor na intensywnie czerwono-purpurowy. Latem bardzo obficie kwitnie niezwykłymi, mocno i przyjemnie pachnącymi kremowymi kwiatami, zebranymi w zwieszające się grona długości 15 cm.

Itea wirginijska (duża)
więcej informacji...
Itea wirginijska (duża)
 
Cena: 34.95 zł
Cena: 27.45 zł
Oszczędzasz: 7.50 zł (22%)
Itea wirginijska (duża) (Itea virginica "Henrys Garnet") Unikat botaniczny. Rzadko spotykany krzew ozdobny z USA, dorasta do 1,5 m wysokości. Ma gęsto ułożone, ciemnozielone, sezonowe liście, które jesienią zmieniają kolor na intensywnie czerwono-purpurowy. Latem bardzo obficie kwitnie niezwykłymi, mocno i przyjemnie pachnącymi kremowymi kwiatami, zebranymi w zwieszające się grona długości 15 cm.

Jaśminowiec białolistny
więcej informacji...
Jaśminowiec białolistny
 
Cena: 22.80 zł
Jaśminowiec białolistny (Philadelphus coronarius "Variegatus") NOWOŚĆ!!! Krzew ozdobny z Chin, w odmianie wyjątkowo dekoracyjnej ze srebrzysto-zielonych, sezonowych liści, obrzeżonych szerokim, czysto-białym pasem. Ma pokrój wzniesiony, dorasta do 1,5 m wysokości. Bardzo obfite, pięknie pachnące, białe kwiaty pojawiają się w czerwcu.

Jaśminowiec pełny
więcej informacji...
Jaśminowiec pełny
 
Cena: 19.89 zł
Cena: 16.59 zł
Oszczędzasz: 3.30 zł (17%)
Jaśminowiec pełny (Philadelphus "Bouquet Blanc") NOWOŚĆ!!! Krzew ozdobny z Chin, w odmianie wyjątkowo dekoracyjnej. Ma pokrój wzniesiony, dorasta do 1,5 m wysokości. Bardzo obfite, pięknie pachnące, czysto-białe, pełne kwiaty pojawiają się w czerwcu.

Jaśminowiec pstrolistny
więcej informacji...
Jaśminowiec pstrolistny
 
Cena: 19.89 zł
Cena: 17.64 zł
Oszczędzasz: 2.25 zł (12%)
Jaśminowiec pstrolistny (Philadelphus coronarius "Innocence") NOWOŚĆ!!! Krzew ozdobny z Chin, w odmianie wyjątkowo dekoracyjnej z gęsto żółto nakrapianych i paskowanych, sezonowych liści. Ma pokrój wzniesiony, dorasta do 1,5 m wysokości. Bardzo obfite, pięknie pachnące, pojedyncze lub półpełne, białe kwiaty pojawiają się w czerwcu i lipcu.

Jaśminowiec wzniesiony
więcej informacji...
Jaśminowiec wzniesiony
 
Cena: 28.85 zł
Cena: 26.46 zł
Oszczędzasz: 2.39 zł (9%)
Jaśminowiec wzniesiony(Philadelphus "Erectus") NOWOŚĆ! Ozdobny krzew, dorasta do 1,5 m wysokości, ma wzniesiony, kolumnowy pokrój. Liście ciemnozielone, owalne. Wczesne i obfite kwitnienie w czerwcu. Kwiaty pojedyncze, silnie i przyjemnie pachnące.

Jesion w kropki (duży)
więcej informacji...
Jesion w kropki (duży)
 
Cena: 49.98 zł
Cena: 43.59 zł
Oszczędzasz: 6.39 zł (13%)
Jesion w kropki (Fraxinus excelsior "Yellow Spotted") NOWOŚĆ! Unikat botaniczny. Drzewo ozdobne o niezwykłych liściach w żółte kropki. Dorasta do wysokości 12 m, ma wysoko osadzoną, okrągłą koronę. Ma liście pierzaste, ciemnozielone w okrągłe żółte kropki, liście są sezonowe; jesienią przebarwiają się na żółto. Późnym latem tworzy gęste, dekoracyjne grona skrzydełkowatych nasion- często wiszą na gałęziach do wiosny.

Jeżyna kwiatowa "Olympic Double"
więcej informacji...
Jeżyna kwiatowa "Olympic Double"
 
Cena: 38.50 zł
Cena: 34.60 zł
Oszczędzasz: 3.90 zł (11%)
Jeżyna kwiatowa "Olympic Double" (Rubus spectabilis "Olympic Double") NOWOŚĆ! Najpiękniejsza jeżyna ozdobna z kwiatów i owoców! Dekoracyjny krzew z zachodnich USA i Kanady, dorasta do 2 m wysokości, tworzy rozłożystą koronę. Ma sezonowe, błyszczące, ciemnozielone liście. Od marca do czerwca bardzo obficie zakwita dużymi (do 5 cm średnicy) jaskrawo ciemnoróżowymi pełnymi kwiatami. Z nich powstają dekoracyjne czerwone, pomarańczowe lub żółte owoce (jadalne, lecz niezbyt smaczne).

Judaszowiec chiński
więcej informacji...
Judaszowiec chiński
 
Cena: 28.45 zł
Cena: 18.65 zł
Oszczędzasz: 9.80 zł (35%)
Judaszowiec chiński (Cercis sinensis "Avondale") PROMOCJA! Bardzo rzadko spotykane drzewo ozdobne. Niewysokie, gęste drzewko (dorasta do 2,5 m wysokości), ozdobne z sezonowych, sercowatych, ciemnozielonych liści, przebarwiających się jesienią na żółty kolor. To najbardziej obficie kwitnące drzewo ozdobne: od kwietnia do czerwca okrywa się gęstą masą motylkowatych kwiatów, karmazynowo-purpurowych o średnicy 1,5-2 cm, które wyrastają z prawie wszystkich części rośliny- nawet ze starszych gałęzi i z kory pnia (jest to zupełnie wyjątkowe zjawisko!).

Jukka drzewiasta
więcej informacji...
Jukka drzewiasta
 
Cena: 22.40 zł
Cena: 19.74 zł
Oszczędzasz: 2.66 zł (12%)
Jukka drzewiasta (Yucca rostrata) NOWOŚĆ!!! Jukka drzewiasta, która może zimować w gruncie w zachodniej i środkowej Polsce. Pochodzi z Arizony i Nowego Meksyku (USA), dorasta do 4,5 m wysokości. Ta egzotyczna roślina tworzy pień zakończony pękiem dekoracyjnych wiecznie zielonych, wąskich i niebieskawych liści do 50 cm długości. W lecie zakwita ogromnymi kwiatostanami (do 1,5 m wysokości), złożonymi z dużych, kremowych, dzwonkowatych kwiatów.

Kalina "Pagoda"
więcej informacji...
Kalina "Pagoda"
 
Cena: 19.60 zł
Cena: 16.98 zł
Oszczędzasz: 2.62 zł (14%)
Kalina "Pagoda" (Viburnum plicatum "Grandiflorum Cascade") Krzew ozdobny z kwiatów i liści o niezwykłym "piętrowym" pokroju, dorasta do 3 m wysokości. Gałęzie układają się w poziome płaszczyzny nadając roślinie kształt pagody. Ma sezonowe, ciemnozielone, głęboko unerwione liście, które jesienią przybierają piękny kolor czerwono-purpurowy. Wyróżnia się obfitym i bardzo długim kwitnieniem: od maja do października zakwita dużymi baldachami (10 cm średnicy), czysto białych kwiatów (krąg większych kwiatów otacza środek złożony z mniejszych kwiatków. Nie zawiązuje owoców.

Kalina "Pagoda" (duża)
więcej informacji...
Kalina "Pagoda" (duża)
 
Cena: 28.59 zł
Cena: 23.68 zł
Oszczędzasz: 4.91 zł (18%)
Kalina "Pagoda" (duża) (Viburnum plicatum "Grandiflorum Cascade") Krzew ozdobny z kwiatów i liści o niezwykłym "piętrowym" pokroju, dorasta do 3 m wysokości. Gałęzie układają się w poziome płaszczyzny nadając roślinie kształt pagody. Ma sezonowe, ciemnozielone, głęboko unerwione liście, które jesienią przybierają piękny kolor czerwono-purpurowy. Wyróżnia się obfitym i bardzo długim kwitnieniem: od maja do października zakwita dużymi baldachami (10 cm średnicy), czysto białych kwiatów (krąg większych kwiatów otacza środek złożony z mniejszych kwiatków. Nie zawiązuje owoców.

Kalina "Zimowy Kwiat"
więcej informacji...
Kalina "Zimowy Kwiat"
 
Cena: 26.99 zł
Cena: 18.59 zł
Oszczędzasz: 8.40 zł (32%)
Kalina "Zimowy Kwiat" (duża) (Viburnum farreri "Roseum") Piękny krzew kwitnący przez całą zimę. Ta bardzo dekoracyjna kalina, o sezonowych, ciemnozielonych liściach jest gęstym, wzniesionym krzewem, dorastającym do 3 m wysokości. Wyróżnia się niezwykłą porą kwitnienia: na bezlistnych gałęziach, w okresie od późnej jesieni przez całą zimę aż do wiosny obficie zakwita gronami różowych, rurkowatych i pięknie pachnących kwiatów w kiściach o średnicy 5 cm.

Kalina "Zimowy Kwiat" (duża)
więcej informacji...
Kalina "Zimowy Kwiat" (duża)
 
Cena: 36.80 zł
Cena: 29.67 zł
Oszczędzasz: 7.13 zł (20%)
Kalina "Zimowy Kwiat" (duża) (Viburnum farreri "Roseum") Piękny krzew kwitnący przez całą zimę. Ta bardzo dekoracyjna kalina, o sezonowych, ciemnozielonych liściach jest gęstym, wzniesionym krzewem, dorastającym do 3 m wysokości. Wyróżnia się niezwykłą porą kwitnienia: na bezlistnych gałęziach, w okresie od późnej jesieni przez całą zimę aż do wiosny obficie zakwita gronami różowych, rurkowatych i pięknie pachnących kwiatów w kiściach o średnicy 5 cm.

Kalina "Zimowy Kwiat" ciemno-purpurowa
więcej informacji...
Kalina "Zimowy Kwiat" ciemno-purpurowa
 
Cena: 29.59 zł
Cena: 26.80 zł
Oszczędzasz: 2.79 zł (10%)
Kalina "Zimowy Kwiat" ciemno-purpurowa (Viburnum farreri "December Dwarf") NOWOŚĆ! Nowa odmiana o niższym i zwartym pokroju, purpurowo zabarwionych liściach i ciemno-różowych kwiatach! Piękny krzew kwitnący przez całą zimę. Ta bardzo dekoracyjna kalina, o sezonowych, ciemnozielono-purpurowych liściach jest gęstym, wzniesionym krzewem, dorastającym do 2 m wysokości.
Wyróżnia się niezwykłą porą kwitnienia: na bezlistnych gałęziach, w okresie od późnej jesieni przez całą zimę aż do wiosny obficie zakwita gronami ciemno-różowych, rurkowatych i pięknie pachnących kwiatów w kiściach o średnicy 5 cm.

Kalina "Zimowy Kwiat" karłowa
więcej informacji...
Kalina "Zimowy Kwiat" karłowa
 
Cena: 23.48 zł
Cena: 19.71 zł
Oszczędzasz: 3.77 zł (17%)
Kalina "Zimowy Kwiat" karłowa (Viburnum farreri "Nanum") NOWOŚĆ! Piękny krzew kwitnący zimą, w odmianie wolno rosnącej o niskim wzroście. Ta bardzo dekoracyjna kalina, o sezonowych, ciemnozielonych liściach jest gęstym, niewielkim krzewem, dorastającym do 1 m wysokości. Wyróżnia się niezwykłą porą kwitnienia: na bezlistnych gałęziach, w okresie od połowy zimy aż do kwietnia obficie zakwita gronami różowych, rurkowatych i pięknie pachnących kwiatów w kiściach o średnicy 5 cm.

Kalina chińska
więcej informacji...
Kalina chińska
 
Cena: 14.60 zł
Kalina chińska (Viburnum davidii) NOWOŚĆ! Zimozielony krzew ozdobny z liści i kwiatów, tworzy zwartą koronę, dorasta do 1-1,5 m wysokości. Ma wyjątkowo dekoracyjne, błyszczące, ciemnozielone, duże liście (15 cm długości), głęboko podłużnie unerwione. W maju zakwita rurkowatymi, białymi kwiatami, zebranymi w płaskie kwiatostany o średnicy 7 cm.

Kalina koralowa karłowa
więcej informacji...
Kalina koralowa karłowa
 
Cena: 19.85 zł
Cena: 16.54 zł
Oszczędzasz: 3.31 zł (17%)
Kalina koralowa karłowa(Viburnum opulus "Pygmaeum") NOWOŚĆ! Gęsty, karłowy krzew o regularnym, kulistym pokroju. Dorasta do 50 cm wysokości. Liście sezonowe, zielone, 3-5 klapowe, 2-4 cm szer., bardzo gęsto ułożone na krótkich pędach. Jesienią przybierają piękny, intensywny, szkarłatny kolor. Białe kwiaty pojawiają się rzadko wiosną, powstają z nich czerwone, ozdobne owoce.

Kalina laurowa
więcej informacji...
Kalina laurowa
 
Cena: 24.86 zł
Cena: 19.75 zł
Oszczędzasz: 5.11 zł (21%)
Kalina laurowa (Viburnum tinus "Eve Price") Zimozielony krzew ozdobny, obficie kwitnący od późnego lata, przez zimę aż do wczesnej wiosny, pochodzi z rejonu śródziemnomorskiego, tworzy gęstą koronę, dorasta do 3 m wysokości, może być cięty i formowany. Ma dekoracyjne błyszczące, ciemnozielone liście (podobne do liści lauru). Od sierpnia do kwietnia kwitnie obficie dużymi (do 10 cm średnicy) kwiatostanami, złożonymi z drobnych, różowo-białych, pięknie pachnących kwiatów. Powstają z nich błyszczące, ciemnoniebieskie owoce-jagody (niejadalne).

Kalina pachnąca
więcej informacji...
Kalina pachnąca
 
Cena: 29.64 zł
Cena: 26.45 zł
Oszczędzasz: 3.19 zł (11%)
Kalina pachnąca(Viburnum x utile "Chenaultii") NOWOŚĆ! Zimozielony krzew ozdobny z liści i kwiatów, tworzy luźną koronę, dorasta do 2 m wysokości. Ma wyjątkowo dekoracyjne, błyszczące, ciemnozielone liście (10 cm długości), głęboko unerwione. Zakwita wiosną. Kwiaty są początkowo różowe, potem kremowo-białe, zebrane w kuliste kwiatostany o średnicy 9 cm. Wyjątkowo silnie i przyjemnie pachą.

Kalina Pragense
więcej informacji...
Kalina Pragense
 
Cena: 14.98 zł
Cena: 9.78 zł
Oszczędzasz: 5.20 zł (35%)
Kalina Pragense (Viburnum x pragense "Josef Vik") PROMOCJA! Zimozielony krzew ozdobny z liści i kwiatów, tworzy luźną koronę, dorasta do 2,5 m wysokości. Ma wyjątkowo dekoracyjne, błyszczące, ciemnozielone, duże liście (15 cm długości), głęboko unerwione, od spodu filcowate. Zakwita pod koniec zimy lub wczesną wiosną. Kwiaty są kremowe, w spłaszczonych kwiatostanach o średnicy 10-12 cm.

Kalina pstrolistna (duża)
więcej informacji...
Kalina pstrolistna (duża)
 
Cena: 42.65 zł
Cena: 36.29 zł
Oszczędzasz: 6.36 zł (15%)
Kalina pstrolistna (duża) (Viburnum lantana "Variegata") NOWOŚĆ! Gęsty krzew ozdobny, dorasta do 1,5 m wysokości, ozdobny z sezonowych, szerokich liści, ciemnozielonych z żółtymi plamkami i smugami. Jesienią liście przebarwiają się na czerwono. W kwietniu i maju bardzo obficie zakwita baldachami różowo-białych kwiatów o pięknym zapachu. Z kwiatów powstają dekoracyjne, błyszczące, purpurowe owoce.

Kalina złocista (duża)
więcej informacji...
Kalina złocista (duża)
 
Cena: 26.70 zł
Cena: 19.85 zł
Oszczędzasz: 6.85 zł (26%)
Kalina złocista (duża) (Viburnum opulus "Park Harvest") NOWOŚĆ! Krzew ozdobny z kwiatów, liści i owoców, dorasta do 2 m wysokości. Korona luźna, niesymetryczna. Liście klapowane, o złocisto-zielonkawej barwie, 7-10 cm długości. Kwitnie wczesnym latem, płaskimi, białymi , pachnącymi kwiatostanami. Owoce błyszczące, krwistoczerwone, długo utrzymujące się na gałązkach – często do wiosny.

Kamelia japońska "Bonomiana"
więcej informacji...
Kamelia japońska "Bonomiana"
 
Cena: 27.60 zł
Cena: 19.59 zł
Oszczędzasz: 8.01 zł (30%)
Kamelia japońska "Bonomiana" (Camellia x japonica "Bonomiana") NOWOŚĆ! Wyjątkowa, odporna odmiana kamelii, wytrzymuje spadki temperatury do -18 st. (pod okryciem). Zimozielony krzew, ozdobny z liści i kwiatów, dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy luźną koronę. Liście są owalne, ciemnozielone, skórzaste i błyszczące. Wczesną wiosną (marzec-kwiecień) zakwita wyjątkowo pięknymi, pełnymi, intensywnie różowymi, dużymi kwiatami, o ostro zakończonych końcach płatków, o średnicy do 8-10 cm.

Kamelia japońska "Nagasaki"
więcej informacji...
Kamelia japońska "Nagasaki"
 
Cena: 17.60 zł
Cena: 14.56 zł
Oszczędzasz: 3.04 zł (18%)
Kamelia japońska "Nagasaki" (Camellia x japonica "Nagasaki") NOWOŚĆ! Wyjątkowa, odporna odmiana kamelii, wytrzymuje spadki temperatury do -18 st. (pod okryciem). Zimozielony krzew, ozdobny z liści i kwiatów, dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy luźną koronę. Liście są owalne, ciemnozielone, skórzaste i błyszczące. Wczesną wiosną (marzec-kwiecień) zakwita wyjątkowo pięknymi, półpełnymi, dwukolorowymi (ciemnoczerwono-różowo-białymi) dużymi kwiatami o średnicy do 8-11 cm, ze złocistymi pylnikami.

Kamelia japońska "Principessa Baciocchi"
więcej informacji...
Kamelia japońska "Principessa Baciocchi"
 
Cena: 17.60 zł
Cena: 14.59 zł
Oszczędzasz: 3.01 zł (18%)
Kamelia japońska "Principessa Baciocchi" (Camellia x japonica "Principessa Baciocchi") NOWOŚĆ! Wyjątkowa, odporna odmiana kamelii, wytrzymuje spadki temperatury do -18 st. (pod okryciem). Zimozielony krzew, ozdobny z liści i kwiatów, dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy luźną koronę. Liście są owalne, ciemnozielone, skórzaste i błyszczące. Wczesną wiosną (marzec-kwiecień) zakwita wyjątkowo pięknymi, pełnymi, intensywnie ciemno-czerwonymi, dużymi kwiatami, o ostro zakończonych końcach płatków, o średnicy do 9-10 cm.

Kamelia japońska anemonowa
więcej informacji...
Kamelia japońska anemonowa
 
Cena: 25.63 zł
Cena: 19.85 zł
Oszczędzasz: 5.78 zł (23%)
Kamelia japońska anemonowa (Camellia x japonica "R.L. Wheeler") NOWOŚĆ! Wyjątkowa, odporna odmiana kamelii, wytrzymuje spadki temperatury do -18 st. (pod okryciem). Zimozielony krzew, ozdobny z liści i kwiatów, dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy luźną koronę. Liście są owalne, ciemnozielone, skórzaste i błyszczące. Późną zimą i wczesną wiosną (luty-kwiecień) zakwita wyjątkowo pięknymi, niezwykłymi, podobnymi do anemonów kwiatami: półpełne, duże płatki w kolorze intensywnie różowym otaczają mniejsze, środkowe płatki z białymi plamkami i smugami. Kwiaty mają średnicę do 9-12 cm.

Kamelia japońska narcyzowa
więcej informacji...
Kamelia japońska narcyzowa
 
Cena: 23.59 zł
Cena: 19.59 zł
Oszczędzasz: 4.00 zł (17%)
Kamelia japońska narcyzowa (Camellia x japonica "Brushfield") NOWOŚĆ! Wyjątkowa, odporna odmiana kamelii, wytrzymuje spadki temperatury do -18 st. (pod okryciem). Zimozielony krzew, ozdobny z liści i kwiatów, dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy luźną koronę. Liście są owalne, ciemnozielone, skórzaste i błyszczące. Wczesną wiosną (marzec-kwiecień) zakwita wyjątkowo pięknymi, niezwykłymi kwiatami: duże czysto-białe płatki otaczają pomponowy, pełny środek z płatków w kolorze jasno-żółtym. Kwiaty, przypominające narcyzy, mają średnicę do 8-10 cm.

Kamelia japońska łososiowa
więcej informacji...
Kamelia japońska łososiowa
 
Cena: 23.59 zł
Cena: 19.59 zł
Oszczędzasz: 4.00 zł (17%)
Kamelia japońska łososiowa (Camellia x japonica "Dr. King") NOWOŚĆ! Wyjątkowa, odporna odmiana kamelii, wytrzymuje spadki temperatury do -18 st. (pod okryciem). Zimozielony krzew, ozdobny z liści i kwiatów, dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy luźną koronę. Liście są owalne, ciemnozielone, skórzaste i błyszczące. Wczesną wiosną (marzec-kwiecień) zakwita wyjątkowo pięknymi, niezwykłymi kwiatami: półpełne, duże płatki w kolorze łososiowo-różowym otaczają pęk złocisto-żółtych pręcików. Kwiaty mają średnicę do 8-10 cm.

Kamelia ogrodowa (duża)
więcej informacji...
Kamelia ogrodowa (duża)
 
Cena: 188.45 zł
Cena: 167.60 zł
Oszczędzasz: 20.85 zł (12%)
Kamelia ogrodowa (duża) (Camellia x japonica "Ice Follies") NOWOŚĆ! Wyjątkowa, odporna odmiana kamelii, wytrzymuje spadki temperatury do -18 st. (pod okryciem). Zimozielony krzew, ozdobny z liści i kwiatów, dorasta do 1,5 m wysokości, tworzy luźną koronę. Liście są owalne, ciemnozielone, skórzaste i błyszczące. Wczesną wiosną (marzec-kwiecień) zakwita wyjątkowo pięknymi, pełnymi intensywnie różowymi, dużymi kwiatami o średnicy do 7-10 cm.

Karjopteris białolistny
więcej informacji...
Karjopteris białolistny
 
Cena: 23.90 zł
Cena: 19.55 zł
Oszczędzasz: 4.35 zł (19%)
Karjopteris białolistny (Caryopteris x clandonensis "White Surprise") NOWOŚĆ! Jeden z najpiękniej kwitnących krzewów, dorasta do 1,5 m wysokości, pochodzi z Tybetu. Ma pachnące sezonowe liście do 5 cm długości, zielone i obrzeżone białym, nieregularnym paskiem, co tworzy piękny kontrast z błękitnymi kwiatami. Wyróżnia się niezwykłą porą kwitnienia: od połowy lata aż do października (w okresie, kiedy niewiele innych krzewów kwitnie) obficie zakwita gronami bardzo intensywnie lazurowo-niebieskich i pachnących kwiatów.

Karjopteris błękitny
więcej informacji...
Karjopteris błękitny
 
Cena: 25.95 zł
Cena: 18.89 zł
Oszczędzasz: 7.06 zł (28%)
Karjopteris błękitny (Caryopteris x clandonensis "Heavenly Blue") Jeden z najpiękniej kwitnących krzewów, dorasta do 1,5 m wysokości, pochodzi z Tybetu. Ma pachnące sezonowe, szarozielone liście do 5 cm długości, co tworzy piękny kontrast z błękitnymi kwiatami.
Wyróżnia się niezwykłą porą kwitnienia: od połowy lata aż do końca listopada (w okresie, kiedy niewiele innych krzewów kwitnie) obficie zakwita gronami bardzo intensywnie lazurowo-niebieskich i pachnących kwiatów.

Karjopteris pstrolistny
więcej informacji...
Karjopteris pstrolistny
 
Cena: 22.60 zł
Cena: 16.60 zł
Oszczędzasz: 6.00 zł (27%)
Karjopteris pstrolistny (Caryopteris x clandonensis "Summer Sorbet") NOWOŚĆ! Jeden z najpiękniej kwitnących krzewów, dorasta do 1,5 m wysokości, pochodzi z Tybetu. Ma pachnące sezonowe liście do 5 cm długości, zielone i obrzeżone żółtym, nieregularnym paskiem, co tworzy piękny kontrast z błękitnymi kwiatami. Wyróżnia się niezwykłą porą kwitnienia: od połowy lata aż do października (w okresie, kiedy niewiele innych krzewów kwitnie) obficie zakwita gronami bardzo intensywnie lazurowo-niebieskich i pachnących kwiatów.

[poprzednia]  [1-50]  [51-100]  [101-150]  [151-200]  [201-250]  [251-300]  [301-337]  [następna] [pokaż wszystko]
 

Dokładamy wszelkich starań aby publikowane zdjęcia i opisy były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają przypadkowych pomyłek i błędów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: (KLIKNIJ TUTAJ). Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie produktów niezgodnie z obowiązującym prawem. Podane ceny są cenami brutto.

Copyright © Wspaniałe Ogrody Maryli. All rights reserved.